Вгору
  /  Відкриття   /  Життя Луцька за одну хвилину: з’явився новий медіапроект

Життя Луцька за одну хвилину: з’явився новий медіапроект

У Луцьку запрацював новий медіапроект, канал соціальних відеоновин «Аспект», який розповідає про життя міста та людей, які його творять.

Засновником видання є рекламно-консалтингова компанія, інформаційне агентство «Спектр Медіа Група». Журналісти та продюсери видання створюють короткі відео тривалістю 1 хвилина про людей та проекти, які розвивають Луцьк у культурній, технологічній, політичній, діловій сфері.

«Також редакційна політика видання «Аспект» підтримує конструктивні та важливі для Луцька та Волині проекти, які розвивають туризм, інфраструктуру, привабливість нашого краю та підвищують якість життя наших співвітчизників», – додає засновник проекту Олександр Куява.

Зокрема, зараз на сайті можна переглянути відеоматеріали про скульптора Василя Рижука, який висаджує та доглядає квіти вздовж узбіч волинських доріг, луцького стріт-арт художника Андрія Присяжнюка, який заснував галерею просто неба «4/8 Gallery», модельне агентство Марини Занюк «MZM Models», моделі якого беруть участь у всесвітньо відомих показах, молоду актрису-початківця Волинського облмуздрамтеатру Ірину Грошеву, фестиваль «Бандерштат», який пропагує патріотичне виховання молоді та популяризує українську культуру, гурток автомоделювання у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, який веде колишній гонщик спідвею та картингу Володимир Пивоваров, міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez», театр-студію «Гармидер», яка крім вистав на актуальні теми організовує у Луцьку міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак» та арт-шоу «Ніч у Луцькому замку».

Читачам, зацікавленим у розвитку свого проекту, ідеї чи послуги, пропонують замовляти рекламні короткі відеосюжети на сайті Аспекту.

«Аспект» має власну сторінку у Facebook, Youtube та Telegram.