Cпорт

Завершилась шкільна баскетбольна ліга. ВІДЕО


Cпорт

Завершилась шкільна баскетбольна ліга. ВІДЕО

Від зими тривали змагання з баскетболу серед юнаків шкіл Луцька “Шабля”.

Кожен етап відділяв від жаданого фіналу одні команди, в той час, як інші набиралися дедалі більше досвіду. Як зазначив тренер Дмитро Чайковський, у півфіналі вдалося побачити вже не тих хлопчаків, що невпевнено починали і хапали фоли, а юнаків, які всерйоз вникають у правила і демонструють якісно інший рівень командної гри, а в самому фіналі безкомпромісними поєдинками зустрілися найсильніші.

Професіонали БК “Старий Луцьк – Університет” повернулися чемпіонами з фіналу Першої Ліги, багато учасників “Шаблі” приходили повболівати за рідну команду, коли тривали змагання на домашньому полі. Серед юних уболівальників був і Микола Єфімчук, за підсумками фіналу “Шаблі”, саме він здобув титул MVP, тобто став найціннішим гравцем. Прикметно, що чемпіонський кубок йому вручав луцький кумир Едуард Федчук, який грає 22 номером.

У фіналі чотирьох зустрілися команди №9, №22, №5 і №19 шкіл. Оцініть як усе було і який сюрприз підготували дорослі гравці для початківців разом з репортажем ВолиньТоп.СПОРТ:

Нагороджені найкращі гравці: Гнатина Віталій (9 школа), Войтюк Віктор (5 школа), Якобчук Петро (22 школа), Гуль Владислав (19 школа).

Головне фото Миколи Мартинюка, репортерила Ярослава Савош

Завершилась шкільна баскетбольна ліга. ВІДЕО

Популярне

Facebook

To Top