Вгору

Їжа, яку ви повинні припинити вживати негайно

Ми розповімо про найнебезпечніші продукти для вашого здоров’я.

Дедалі більше людей починають замислюватись над користю обраних продуктів та доцільністю їх вживання. Адже, стрімке зростання небезпечних захворювань, зниження імунітету, погіршення самопочуття, стану організму – наслідок неправильного харчування. Отож, вкрай важливо достатньою мірою контролювати свій раціон, який може зберегти не лише ваше здоров’я, але й життя.

Власне, у Луцьку також функціонує велика кількість закладів швидкого харчування, фаст-фуди та МАФи де продають не надто корисні страви. Отож, ознайомтесь з нашими рекомендаціями та оминайте такі місця, задля власного здоров’я.

Відтак, ми склали рейтинг антипродуктів, які згубно впливають на ваш організм. Тому, рекомендуємо негайно виключити їх зі свого раціону.

Чіпси, сухарики, локшина швидкого приготування

Ці продукти взагалі важко віднести до категорії їстівних. Адже, це просто суміш вуглеводів і жиру в оболонці фарбників і замінників смаку. Не вірте затятим маркетологам, які розповідають про користь цих продуктів! Це реальна небезпека для вашого організму.

Солодкі газовані напої

В солодких напоях міститься не лише катастрофічна порція цукру, але й велика кількість барвників, хімікатів, підсилювачів смаку. Регулярне вживання таких напоїв може призвести до цукрового діабету, ожиріння та великої кількості захворювань шлунково-кишкового тракту.

Шоколадні батончики

Багато з нас обирають такий варіант “перекусу”, адже вважають, що вони не принесуть шкоди для здоров’я, хіба що – для фігури. Але це не так! У таких батончиках зазвичай окрім великої кількості цукру, присутні барвники, фарбники та, навіть, ГМО. Будьте уважні, та читайте склад продукту.

Сосиски та ковбаси

У такому вигляді “перероблене м’ясо” надто небезпечне для здоров’я, через те, що кількість справжнього м’яса в складі такого продукту еквівалентна нулю. Задля того аби виготовити ковбаси, чи сосиски, недобросовісні виробники використовують обрізки, м’ясні відходи, шкіру тощо. Не апетитно, чи не так? От тепер перед купівлею таких продуктів, радимо вам згадувати наш перелік з ймовірним складом.

Майонез, кетчуп, соуси

Ці продукти вживає чи не кожна людина хоча б раз-два у тиждень. Однак, не радимо цього робити і не лише з погляду на калорії. В майонезі, до прикладу, міститься надзвичайно велика кількість жирів та вуглеводів, а також без барвників, замінників, підсилювачів смаку також не обходиться. Усі соуси та кетчупи мають подібний склад “інгредієнтів”, тому, радимо не зловживати такими продуктами.

 

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА