Вгору
  /  Луцьк   /  Є шанс змінити “януковичівський” закон про вибори

Є шанс змінити “януковичівський” закон про вибори

У Луцьку 15 травня о 10:00 на Театральному майдані розпочнеться Всеукраїнська акція “Ні! Виборам за законом Януковича в Луцьку”, а 17-го травня — під парламентом.

Вимога – скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

На акції відбуватиметься роз’яснення виборчої реформи, поширення інформаційних листівок та збір підписів під звернення до депутатів Луцької міської та Волинської обласної рад.

Громадська діячка і журналістка Марія Доманська наголошує: “Треба вірити і щось робити. Кожен в себе у житті, потім в сім’ї, потім на вулиці. А хто може більше, то і в населеному пункті і в країні. Або як Ілон Маск — у космосі. І приходить час, коли треба якраз об’єднуватися, щоб подолати силу зневірених і тих, хто бажає чим довше жити в своїх комфортних корумпованих умовах життя. Де немає ясності. Де все має свою ціну в у.о. і про неї домовляються вночі у ренджроверах та дорогих ресторанах. Цей час має минути. Давайте спробуємо! І навіть, якщо не вдасться! Давайте не втомлюватися пробувати! Рано чи пізно ся скала проб’ється”.

Останні місцеві вибори (2015 року) відбулися за російським шаблоном (його теоретично розробили для виборів в Санкт-Петербурзі) і вийшло так: 23 виборчі округи отримали представництво по одному депутату в міськраді, від семи округів пройшло по два депутати, а 12 округів не отримали жодного. Ці дистрикти стали відомі як «округи без депутатів». Невдовзі виникла і однойменна програма їх підтримки. Вимагаючи “усунення несправедливості” депутат Андрій Покровський запропонував перерозподілювати бюджетні кошти на допомогу мешканцям округів, що не отримали свого представництва. Серед них знаковими є: Центр, Старе місто, Завокзальний, Луцькпластмас. ДОКЛАДНІШЕ ПРО ЦЕ ТА ІНШІ КОЛІЗІЇ ПОЛІТИКИ У РОЗВІДЦІ ВОЛИНЬТОП

https://volyntop.com/velyki-rozbirky-v-malenkomu-lutsku-infografika/