Вгору
  /  Луцьк   /  Яким буде фонтан у центрі Луцька: подробиці

Яким буде фонтан у центрі Луцька: подробиці

Розповіли, що новий фонтан у центрі міста на Театральній площі буде музичним та з 3-D шоу. 

За інформацією “Перший” бетонну основу демонтують, а на її місце за декілька місяців встановлять новий, музичний фонтан. Заступник директора міського департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк розповів, що тендер на роботи можуть оголосити вже цього тижня.

Відомо, що проєкт нового фонтану розробила архітектурна майстерня «Балан та Стельмащук» ще наприкінці 2017 року. Отож, згідно з цим проєктом, бетонну основу знесуть, а на її місце облаштують так званий «сухий» фонтан, струмені води в якому б’ють буквально з-під землі. У вимкненому стані фонтан перетворюється просто на площу, якою можна ходити. Схожий облаштували кілька років тому на перетині вулиць Лесі Українки та Кривий Вал.

Серед цікавих особливостей:  площа фонтану буде 10×10 метрів. У нього повинна бути можливість зміни кольору води та висоти струменів. Максимальна висота струменів – 2.5 метри. Микола Осіюк каже, що також буде музичний супровід та 3D-шоу.

Власне, суттєвих змін проєкт не зазнаватиме, адже його вже погодили та пройшли відповідну експертизу, тому додадуть лише декілька особливостей.

Якщо тендер оголосять цього тижня і його успішно проведуть, то будівництво мають завершити вже за два місяці. Попередня вартість робіт – 13 мільйонів гривень.