Вгору
  /  Арт   /  Якісне портфоліо – запорука хорошого старту модельної кар’єри: де зробити

Якісне портфоліо – запорука хорошого старту модельної кар’єри: де зробити

Якщо ви або ваша дитина мріє стати моделлю, то перш за все, вам потрібно замислитись над якісним портфоліо.

Адже, навіть до модельних шкіл запрошують за результатами кастингу та портфоліо, яке має бути у кожної починаючи, а згодом, професійної моделі.

Ми пропонуємо вам звернути увагу на фотостудію “Ферма” де вас радо зустрінуть привітні та професійні фотографи, а також, запропонують надати вам студію для оренди, якщо у вас є свій фотограф, якому ви довіряєте. Однак, ми вас запевняємо, що у фотостудії “Ферма” вам допоможуть створити найкраще портфоліо, навіть, якщо ви ніколи ще не дивились у об’єктив фотокамери.

Серед послуг фотостудії:

  • Оренда студії;
  • Відеозйомка;
  • Фото.

Зокрема, оренду студії пропонують на вигідних умовах, серед яких приємний бонус: четверта година оренди у подарунок! Тут вам обіцяють високу варіативність світлових приборів, фотофонів, сучасного фото та відео обладнання. А також, єдиний у Луцьку 7 метровий хромакейний екран.

Якщо ж вас цікавить відеозйомка, задля професійних цілей, як от зйомка рекламних роликів, чи відеоблоги, то ви впевнено можете йти до фотостудії “Ферма”, адже як результат – якісний, змонтований, сюжетний ролик здивує усіх.

А от щодо фото, то тут ви точно можете покластись на фотографів вищезазначеної студії, адже вони – гарантовано найкращі у місті Луцьк. Чіткі знімки, чудова ретуш, корисні поради під час процесу, та неймовірний результат – те, за чим вам потрібно йти лише до фотостудії “Ферма”!

Отож, якщо вам потрібен якісний фото, відео матеріал у будь-яких цілях, слід довіритись лише цій фотостудії. Тим паче, якщо ви цінуєте якість та оригінальність!