Вгору
  /  Люди   /  Які аналізи потрібно здати, якщо ви плануєте дитину: поради волинянам

Які аналізи потрібно здати, якщо ви плануєте дитину: поради волинянам

Лікарі розповіли, які аналізи потрібно здати, аби точно впевнитись, що ваш організм готовий до виношування та народження дитини.

Спершу, слід завітати на прийом до свого гінеколога, або ж навідатись до дільничого, за місцем прописки у Луцькій жіночій консультації. Далі, ваш лікар повинен надати вам направлення на проведення клінічного і біохімічного аналізів крові, дослідження на сифіліс, СНІД, гепатити B і C, TORCH-інфекції. Про це розповідає Наша мама.

Також, необхідно знати групу крові та резус-фактор свій та чоловіка, аби виключити можливий резус-конфлікт, який є загрозливим для вагітності. Але, не переймайтесь, якщо ж все-таки таке станеться, адже за вашою вагітністю ретельніше спостерігатимуть та введуть імуноглобулін, який допоможе вам виносити малюка легше та без ймовірних ускладнень.

За необхідністю жінку можуть направити на здачу додаткових аналізів: коагулограму, вовчаковий антикоагулянт, на антитіла до фосфоліпідів або хоріонічного гонадотропіну. Все це допоможе полегшити настання вагітності, запобіжить настанню викидня і заздалегідь допоможе підготуватися до можливих проблем зі здоров’ям у плода.

У разі, якщо бажана вагітність не настає, лікар може направити на додаткові обстеження: гормональне дослідження крові (відхилення рівня різних гормонів може стати причиною безпліддя, викидня, завмерла); гістеросальпінгографія маткових труб допоможе визначити причину неможливості зачаття і так далі.

При потребі, також проводять УЗД органів малого тазу.

До слова, у Луцьку чимало хороших лікарів, які точно допоможуть вам провести свою вагітність легко та з найкращими емоціями. Ви можете звернутись до приватного медичного центру “Благомед”, Луцької жіночої консультації, у центр репродуктивної медицини “Боголюби”, або ж прийти на приватний прийом свого особистого лікаря. Однак, з настанням вагітності, до 12 тижня, рекомендуємо стати на облік у Луцьку жіночу консультацію при пологовому будинку.