Вгору
  /  Рекомендації   /  Як знайти роботу: декілька порад

Як знайти роботу: декілька порад

Пошук роботи надзвичайно актуальний для багатьох людей.

Навіть, якщо ви маєте роботу на постійній основі, то навряд чи не замислювались над тим, де можна заробити більше. “ВолиньТоп” підготувало для вас декілька порад, як знайти роботу в інтернеті, і не витратити при цьому багато часу.

З чого ж розпочати?

Одвічне питання безробітних, які вперше зіштовхнулись з сучасними платформами для пошуку роботи. Чудово, якщо ви вже знаєте сферу своєї бажаної діяльності, так вам буде легше знайти омріяне місце. Радимо визначитись з низкою питань:

  • Що я хочу робити?
  • Я хочу працювати дистанційно чи стаціонарно?
  • Розглядатиму я вакансії у інших містах?
  • Яку я хочу зарплатню?

Таким чином, ви зменшите кількість запропонованих вакансій, і чітко знатимете свої побажання.

Як написати резюме?

Резюме – надзвичайно потрібне, якщо ви шукаєте роботу в інтернеті. Адже, кожен роботодавець просить надіслати йому резюме ( та мотиваційний лист), перш ніж розглянути вашу кандидатуру. Резюме — це документ, в якому вам потрібно описати роботодавцю свій досвід роботи, освіту, а також навички, знання, досягнення і бажану зарплату. В інтернеті купа шаблонів, за яким можна створити власне резюме. Скористайтесь цим.

Де шукати роботу?

Існує безліч різноманітних платформ з пошуку роботи, однак, ми радимо звернути свою увагу на сайт ВолиньWork. Саме тут актуальні вакансії Волині, перевірені роботодавці та зручне меню.