Вгору
  /  Cпорт   /  Як спорт впливає на розумові здібності

Як спорт впливає на розумові здібності

Якщо ви прокидаєтесь з самого ранку та рушаєте на роботу, то точно помічали на вулицях нашого міста затятих любителів спорту. Ми розповімо вам, чому слід займатись спортом з самого ранку та як це може зробити вас продуктивнішим.

Здавалось би, як переконати себе у тому, що ранкові пробіжки — це круто? Але насправді, це не так і важко. Адже, вже після першої пробіжки або комплексу вправ, ви відчуваєте гормон щастя — ендорфін, який надасть вам надзвичайно багато енергії впродовж усього робочого дня.

Саме когнітивні функції вашого мозку покращаться після занять спортом. Найкраще, цьому посприяють ранкові пробіжки або ж мінімальний комплекс ранішніх вправ на спортивних майданчиках поблизу будинку.

Вчені рекомендують перед важливими заліками, іспитами, або ж важким трудовим днем — проробити невеличкий комплекс вправ, який допоможе вам краще впоратись з важливими завданнями та цілями на день.

Експерименти проводилися на мишах, у ході яких учені вимірювали реакцію мозку у малорухомих мишей, які протягом короткого часу містилися на бігові колеса. Вчені зробили ключове відкриття, проаналізувавши гени, які були активовані під час тренування в окремих нейронах.

Це дозволило їм зрозуміти, що активність мозку значно підвищується внаслідок фізичної активності. Отож, якщо ви ще не наважились на ранкові пробіжки, то рекомендуємо вам все ж таки розпочати цей експеримент над собою, який точно завершиться успіхом. Оскільки, вже після першої пробіжки або декількох вправ, ви помітите, що наступного ранку легше прокинетесь та впродовж дня встигнете зробити набагато більше справ, аніж робили до цього.

Ідеальними місця для пробіжок у Луцьку стане пішохідна вулиця Лесі Українки, парк культури та відпочинку, стадіон “Авангард”, вулиця Винниченка, Набережна тощо.

Тим паче, що спорт покращує функціонування абсолютно усіх органів людського організму. Тому, не зважайте зі своїми цілями, а втілюйте їх прямо зараз!