Вгору
  /  Статті   /  Як сльози впливають на наш організм: досліди

Як сльози впливають на наш організм: досліди

Не рідко, люди стримують свої сльози, через осудження інших, або ж страх стати в очах інших “слабкою людиною”. Але, це не правильно.

Ми опитали деяких лучан, і як виявилось, вони соромляться плакати на людях. Адже, не завжди суспільство буває лояльним до емоцій інших. Але, слід знати, що сльози — це корисно не лише для нашої нервової системи, а й для фізіологічного здоров’я.

Перш за все, якщо у вас пригнічений стан і ви постійно плачете, то це перший сигнал про те, що вам необхідний відпочинок. Загалом, автори експерименту залучили 197 жінок. Їм демонстрували різноманітні емоційні сюжети, як сумні, так і нейтральні, і в цей час сканувалися параметри роботи організму учасниць – їх серцебиття, частота дихання, а також концентрацію стресового гормону кортизолу в зразках слини.

І як наслідок, вони виявили, що ті жінки, які стримували свої емоції – були у стані стресу. Їх організм просто вибухав від емоцій зсередини та страждав від цього. Натомість, ті, хто не приховував власного засмучення та виявляв його у сльозах, допомогли своєму організму виявити емоції та нормалізувати внутрішній емоційний стан.

Отож, ми радимо не стримувати власного пригнічення та засмучення. Адже, сльози покращують контроль організму над емоційним збудженням і допомагають уникнути пов’язаних з ним можливих наслідків, які негативно відбиваються на роботі внутрішніх органів і систем.