Вгору

Секрети тайм-менджменту, або як стати продуктивнішим

Сьогодні, ми розповімо вам, як стати продуктивнішим та встигати усе заплановане.

Прогулюючись вулицями нашого міста, ми часто не помічаємо спів пташок, лагідний, теплий вітер, людей, які проходять повз, через те, що усе своє життя проводимо у надшвидкому темпі, аби впоратись з усіма задачами. Часто ми не справляємось з обов’язками, і отримуємо моральне виснаження, супутні хвороби та розлади нервової системи. А причина одна  – неправильний тайм-менджмент. Тобто, ми не правильно розподіляємо свій час. Увесь день ми проводимо на роботі, ввечері намагаємось приділити достатньо уваги сім’ї. А жити коли? На вихідних, і то, з-поміж прання, прибирання, готування їжі.

Отож, як спланувати свій день так, щоб встигнути усе заплановане та лишити час на відпочинок та сім’ю:

Складіть список справ.

Заплануйте усі справи ще зранку, а ще краще – запишіть їх. Впродовж дня дотримуйтесь цього списку та не беріть зайвих турбот, якщо вони можуть зачекати. Ви помітите, що навіть сон стане міцнішим, бо надокучливі думки про те “як встигнути все” зведуться нанівець.

Сплануйте свій час погодинно.

Для більш чіткого формування графіку дня, використовуйте сучасні інструменти – Google Spreadsheets, Google Calendar . Якщо ж ви не будете розуміти, якого графіку слід дотримуватись впродовж дня, то будете більш розсіяні та занепокоєні. Тому, однозначно, рекомендуємо!

Прокидайтесь раніше.

Ви, мабуть, помічали, що більшість успішних людей не мають звички спати до обіду. Вони, зазвичай, прокидаються о 5-6 ранку та мають вдосталь часу, аби спланувати усе, відпочити перед робочим днем та як слід поснідати. Це важливо! Засинайте до 23, а прокидайтесь до 6. Тоді, навіть енергії у вас буде більше.

Робіть невеликі перерви

До прикладу, ефективно працюєте протягом двох годин, а далі – берете перерву на 15 хвилин. Чудова нагода випити кави, або ж зателефонувати рідним та відволікти думки.

Не відволікайтесь

Не слід розпорошуватись на усі фактори, які вас відволікають. Задля ефективної роботи радимо відкласти телефон у сторону та закрити усі соціальні мережі, чи вимкнути музику. Зосередьтесь на роботі і ви зможете виконати її якісніше та швидше.

Долучайтесь

РЕКЛАМА