Вгору
  /  Луцьк   /  Як луцькі викладачі дали волю безпілотникам

Як луцькі викладачі дали волю безпілотникам

У Луцькому національному технічному університеті запустили безпілотні літальні апарати.

З нагоди святкування десятої річниці Луцького НТУ як національного, студентам, освітянам та працівникам презентували безпілотні літальні апарати та робототехніку, виготовлені викладачем ВИШу. Крім того, присутнім наочно продемонстрували в дії коптер та літак. Про це повідомляє інформаційний відділ Луцького НТУ.

Доцент кафедри технічної механіки факультету будівництва та дизайну Олексій Приходько розповів про хобі: «У вільний час власноруч складаю різноманітні літаки, коптери. Сьогодні презентую увазі студентів коптер для відеозйомки 550-го розміру із стабілізованим підвісом камери та радіокерований літак».

Авіамоделювання — вид технічної творчості, що передбачає виготовлення і пілотування дистанційно керованих або вільно літаючих літальних апаратів. Українські авіамоделісти регулярно беруть участь в міжнародних змаганнях та часто займають призові місця.

ТАКОЖ ЦІКАВО: ЛУЦЬК-ІДЕЯ: МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ ГРОШІ ДЛЯ СВОГО ПРОЕКТУ. Заявку на місцевий спільнокошт можна подати онлайн. Портал містить тестові зразки.