Вгору
  /  Події   /  Як депутати шкодували гроші на реабілітаційний центр для воїнів. ВІДЕО

Як депутати шкодували гроші на реабілітаційний центр для воїнів. ВІДЕО

Депутати Луцької міської ради після суперечок і блокування сесійнорї зали, таки виділили кошти на реконструкцію приміщення та ремонт відділення водолікування КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги», щоб облаштувати там реабілітаційний центр для військових.

Депутат Микола Собуцький на цій позачерговій сесії був як речник військових, запропонував зняти кошти, передбачені на ремонт доріг, щоби пришвидшити питання з центром. Григорій Пустовіт намагався перевести тему на військовий госпіталь, мовляв, окремий центр не потрібен. Аргументи про перевантаження, відсутність належного просторового і кадрового забезпечння для повноцінної реабілітаційної програми – не спрацювали.

Психолог Олена Звєрєва іронізувала, що навіщо будуть дороги, коли на них летітимуть снаряди. Ігор Поліщук уникав питання, мотивуючи це тим, що треба його вивчити докладніше і знайти гроші деінде. Але військові дії тривають уже п’ятий рік, про спорудження центру говорили ще в 2015 – куди більше часу?  Як врешті підтримали рішення (кошти заберуть із тих, що заплановані для прибудинкових територій) дивіться у відео із коментарями Андрія Д’яченка.

Оцініть також: яскрава аналітика про місцеву політику.

https://volyntop.com/velyki-rozbirky-v-malenkomu-lutsku-infografika/