Вгору
  /  Культура   /  Як біля Замку до Дня Європи поле облаштували. ФОТО

Як біля Замку до Дня Європи поле облаштували. ФОТО

Тридиційно у травні лучани відзначають День Європи, невід’ємною частиною програми стали екологічні акції. 

Працівники “ПриватБанку” влаштували толоку і облагородження занедбаного поля неподалік Замку Любарта. Встановили футбольні ворота вже за власною ініціативою. Саме це місце для доброчинної екоакції їм порадили у міськраді.

 

Минуло три роки. Жваві анонси “проєвропейського свята” нагадали про подію, де врешті і я запецькалася фарбою і непомітно пронесла додому суху гіллячку з реп’яхом.

Тоді місцевий “Таблоїд” оприлюднив мій фоторепортаж про банкірів з граблями.  Планували ще встановити альтанки, лавочки і сміттєві урни.  Втім, я переїхала з Луцька вже того літа-2015 і не могла перевірити результат на власні очі.

Знаєте, коли говорять про “європейські цінності”, то згадують і про можливість бути впевненим у завтрашньому дні, і про збереження пам’яток, і про соціально відповідальний бізнес. У темі “європейських цінностей” без вольової громади – нікуди. Так міркували і “приватбанківці”, які одного весняного дня разом із дітьми провели вихідний дуже продкутивно. Щоправда, було це в 2015 році, а пам’ятаю як учора. Люди пам’ятають, а поле поросло незайманою травою.

Ярослава Савош

Також цікаво: колонка Олександра Куяви “Зробимо Луцьк чистим, починаючи з міської ради”.

 

https://volyntop.com/yak-sporudzhuyut-motuzkovyj-park/