Вгору

У Луцьку зросла кількість безпритульних собак

Відома кількість безпритульних собак у Луцьку.

Така проблема у Луцьку існує вже доволі давно. Чи не на кожній вулиці є безпритульні тварини, які або тішать містян, або ж насторожують та викликають обурення. Власне, майже завжди знайдуться як прибічники таких тварин, так і противники. Однак, собаки розмножуються, ходять зграями у пошуках їжі, часто стають агресивними через людську байдужість. І розв’язання цієї проблеми — допоки немає.

У місті існує КП “Ласка”, однак вони ані фізично, ані матеріально не можуть охопити всіх безпритульних тварин міста. Там знаходяться чимало відловлених собак, котів, які проліковані, стерилізовані та очікують на свою родину. Але, лучани дедалі частіше “підкидують” туди тварин, аніж “всиновлюють”.

Станом на червень 2019 року, у місті Луцьк нарахували 681 бездомні собаки. Слід зауважити, що цей показник дещо зріс у порівнянні з 2018 роком. Але, цуценят стало менше, адже КП “Ласка” та небайдужі містяни намагаються стерилізувати безпритульних собак за зібрані кошти, тому, їх кількість не зростає.

Відсоток стерилізованих собак 15,5 (8,7% за 2018 р). Проте, щоб зупинити збільшення популяції ​ потрібно простерилізувати не менше 70% собак​.
Проте збільшення загальної кількості тварин та зменшення показників вагітних та цуценят може вказувати на поповнення поголів’я безпритульних собак коштом викидання власницьких чи притоку з навколишніх сіл та містечок.

Долучайтесь

РЕКЛАМА