Вгору
  /  Люди   /  Волинським освітянам підвищать зарплатні: кому та на скільки

Волинським освітянам підвищать зарплатні: кому та на скільки

Невдовзі, усім освітянам, в тому числі й волинським, підвищать заробітні плати.

Українці, які працюють в сфері освіти отримають підвищення зарплат на 20-70%. Про це розповів Володимир Гройсман, за інформацією Української Правди.

Відомо, що підвищення зарплати для освітян вже відбувалось у 2018 році, однак цього не достатньо, адже потреба у вчителях зростає, а молоді спеціалісти не хочуть працювати за мізерні гроші. Отож, таке нововведення покликано здебільшого для того, аби заохотити випускників університетів, йти працювати у школи.

Вихователь дитсадка

Молодий вихователь дитсадка, крім окладу, може отримати надбавку за престижність. Її платить місцева влада, вона коливається від 5 до 30%. Як правило, в більшості це 10% за престиж. Зараз же зарплатня вихователя є мінімальною – 4173 гривні. Однак, з надбавкою за престижність становитиме 6369 гривень. А якщо додати винагороду за роботу річну, то середня зарплата складатиме 7427 гривень.

Досвідчений вихователь дитсадка

В працівників, які вже мають стаж роботи у 21 рік, зарплатня становитиме  9100 гривень. Це 40% збільшення окладу.

Молоді вчителі

Вчитель, в якого є 10% надбавки за престиж і 20% надбавки за перевірку зошитів, отримує 5410 гривень.  Наступного року з усіма надбавками та винагородами, вона становитиме 8701 гривню.

Досвідчені вчителі

Вчителі, які вже мають стаж у наступному році отримуватимуть 10 500, зі слів Лілії Гриневич.

Позашкільна освіта

Керівник гуртка позашкільної освіти отримує мінімальну зарплату, а з наступного року буде 5781 грн, це понад 50% зростання, каже Гриневич.

Освітяни у вищій освіті

Їх також чекатимуть підвищення у зарплатах, зокрема від 10 до 60%.