Вгору
  /  Луцьк   /  Волинські університети потрапили до ТОП-100 в Україні

Волинські університети потрапили до ТОП-100 в Україні

До ТОП-100 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів увійшли два волинські університети.

Зокрема, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, який знаходиться у Луцьку займає 27 позицію. А от Луцький національний технічний університет посідає 54 сходинку. Ця інформація оприлюднена на сайті osvita.ua.

Дані збирала інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA», яка займається безпосередньо рейтинговими списками абітурієнтів. Відтак, відомо, що до навчальних закладів України надійшло понад 1 млн 500 тисяч заяв від вступників.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання завершено.

Однозначними лідерами серед заяв абітурієнт, які вступають на базі загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.Четверту та п’яту сходинку посідають Національний університет «Львівська політехніка» та Київський національний торговельно-економічний університет.