Вгору
  /  Луцьк   /  Відома луцька модель розповіла, як зробити перший переліт дитини безпечнішим

Відома луцька модель розповіла, як зробити перший переліт дитини безпечнішим

Відома луцька модель Ольга Кобахідзе розповіла в одній з соціальних мереж, як мінімізувати стрес дитини під час польоту в літаку.

Жінка відомого футболіста Олександра Кобахідзе, часто ділиться корисними порадами та лайфхаками у власному блозі в соціальній мережі в Instagram. Нещодавно, Ольга опублікувала допис у якому розповіла, як зменшити стрес дитини під час перельоту на літаку. Адже, багато молодих матусь бояться цієї миті і відкладають подорожі “на потім”. Але, Ольга запевняє, що, якщо дотримуватись елементарних правил, то переліт пройде якнайкраще.

Візьміть з собою легкий та зручний візок. Не слід перевантажувати себе великими, габаритними візками, якщо є можливість взяти значно менший. Під час польоту дуже зручно повернути малюка обличчям до себе, аби він не лякався великої кількості оточуючих, а бачив поруч маму та міг її у будь-якій момент обійняти. Ольга розповідає, що часто у перельотах заспокоює свою донечку лиш поглядом, адже зоровий контакт — надзвичайно важливий.

Не соромтесь годувати дитину у людяних місцях. Комфорт дитини для вас має бути понад усе. Отож, якщо дитина занепокоєна, або ж дратівлива, запропонуйте звичну для неї їжу — материнське молоко, яке здатне заспокоїти малюка та зробити сон міцнішим та довшим, навіть якщо ви проходите паспортний контроль. Або ж заздалегідь підготуйте пляшечку з сумішшю.

Беріть з собою у літак різноманітні іграшки. Чудовим варіантом будуть нові іграшки, які дитина ще не бачила. Адже, вони зацікавлять її на деякий час і вона забуде про стрес від польоту. Якщо малюку ще немає року, то придбайте різноманітні брязкальця, але, якщо ви забули узяти їх з собою до літака, то є вихід — чистий палець мами подушечкою догори. Як би це дивно не звучало, але про цей метод говорять навіть лікарі. Малюк таким чином заспокоїться та перестане нервувати. А якщо дитина вже цікавиться машинками, конструктором, роботами, то не соромтесь брати й габаритні іграшки. Головне, аби вони зацікавили вашого малюка.

Під час злету та посадки давайте дитині пити. Не важливо, чи це буде суміш, грудне молоко, сік чи компот — дитина повинна попити під час такого різкого скачку тиску. Адже, якщо у дитини закладе вушка, то вона, ймовірно, злякається цього і стане нервовою та дратівливою. Тому, радимо, все ж таки, якось забавити малюка.

Ольга додає, що головне не соромитись робити те, чого бажає ваша дитина саме у цей момент. Навіть, якщо для цього вам потрібно бігати по салону, аби заспокоїти малечу. Це краще, аніж сидіти на одному місці та не розуміти, чим допомогти чаду. Також, вона акцентує увагу на тому, що емоційний стан матері неабияк впливає на дитину, тому увесь перебіг подорожі залежить лише від налаштування мами.

А взагалі, на думку моделі, подорожі чудово впливають на дитину. Нервова та імунні системи помітно міцнішають, а розвиток — тим паче.