Вгору
  /  Коментарі   /  Відгуки лучан про Bar11

Відгуки лучан про Bar11

Bar11 – це новий, сучасний заклад орієнтований на молодь міста. Ми запитали у містян, що вони думають про цей індустріальний бар.

Адже, цей бар позиціює себе, як сучасний, брутальний, індустріальний заклад, виконаний в гранж-стилі та той, який несе американську культуру та відповідну кухню. Тут готують професійні коктейлі та п’ють свіжо обсмажену каву, з їжі подають бюргери та мелти (незвичні гарячі сандвічі).

На відвідувачів тут чекають соціальні столи, ді-джеї та бартендери замість офіціантів, які з гостями спілкуються просто на “ти” не залежно від їхнього соціального статусу. Дизайн і концепція випереджає час та орієнтована на майбутнє, але чи подобається це відвідувачам?

 

default image

Олександр Куява 19.07.2019

Приємний персонал і чудове розміщення локації. Часто зустрічаю там знайомих політиків та друзів. Деколи є проблеми з Wi-fi.

 

Наталка Войтович 19.07.2019

Bar11-цікавий і неповторний заклад, аналога в Луцьку точно немає. Персонал замість ДОБРИЙ ДЕНЬ - каже ПРИВІТ, і це відразу налаштовує на доброзичливість і дружність. Найкраще у цьому закладі мені смакує еспресо із кокосовим молоком. А ще там - неповторні коктейлі.

 

Микола Мартинюк 19.07.2019

Ще жодного разу там не був, але мені подобається, що такий заклад є у нашому місті. Тим паче, що соцмережі переповнені фотографіями з цього закладу, тому, мабуть, там все дуже добре.

 

Сергій Матвійчук 19.07.2019

Чудовий атмосферний заклад, сервіс завжди на висоті, не залежно від часу, коли туди приходиш) Дуже смачна кухня та кава.Однозначно рекомендую відвідати.