Вгору
  /  Луцьк   /  Усі ГО в одному місці: з’явилася мапа громадських ініціатив Луцька

Усі ГО в одному місці: з’явилася мапа громадських ініціатив Луцька

У Луцьку показали мапу громадських ініціатив міста – «LoginЛуцьк».

Презентація відбулася сьогодні, 4 січня, у Молодіжному центрі Волині.

Про новий сайт https://login.lutsk.ua та фішки проекту присутнім розповів громадський діяч та веб-спеціаліст сайту Микола Волочай.

Його створили для популяризації діяльності молодіжних громадських організацій міста, а також для промоції некомерційних заходів у Луцьку. Профінансувало проект агентство США з міжнародного розвитку «USAID» в Україні.

Натхненники проекту адміністратор Молодіжного центру Волині Юлія Ткачук та волонтерка Корпусу миру Елісон Стоунер наголосили, що придумали мапу громадських ініціатив ще у березні 2017-ого.

За словами, авторів проекту, знайти згадки про якусь подію некомерційного характеру навіть у Facebook буває досить складно, саме тому вони вирішили створити сайт, на сторінках якого була б зібрана інформація про громадські, культурні, спортивні, волонтерські заходи, а також календар подій на місяць.

Микола Волочай назвав «фішки» проекту, зокрема, об’єднання інформації про тематичні організації у категорії для зручності пошуку, можливість розрахувати маршрут до офісу ГО, безплатна реклама діяльності організацій на сайті, цитати відомих лучан та цікаві факти про місто, вихід на організаторів подій, Google-календар.

На сайті «LoginЛуцьк» уже є кілька громадських організацій та анонси їхніх заходів, однак, інформація на веб-ресурсі буде постійно оновлюватися, окрім того усі громадські активісти можуть самі додавати описи своєї діяльності на сайт.

Крім інформації про громадське життя Луцька, на сайті можна також знайти повідомлення про транспортні комунікації у місті, зокрема,  посилання на сайти з інформацією про рух та розклад маршруток і тролейбусів: Eway.in.ua, Mak.lutsk.ua, Lpe.at.ua; мобільні додатки: CityBus; Смарт МАК та телефони служб таксі.

За словами однієї з ініціаторок проекту Оксани Цимбалюк, ідею вона привезла з закардону, де такі сайти успішно діють і допомагають людям зорієнтуватися у громадському житті міста та дізнатися про події, які там відбуваються.

«Ми хочемо, щоб відстань між організаторами і аудиторією стала трошки меншою. Бо наразі я на своєму досвіді, як звичайного користувача інтернету, скажу, що мені було важко щось шукати. Додаючи заходи на цей сайт для презентації, я 3 години сиділа у фейсбуці, вводила «Луцьк», щоб знайти що, де і як. Це дуже довго», – розповіла Оксана Цимбалюк.

Також Юлія Ткачук зазначила, що у користувачів сайту буде можливість реалізувати себе у волонтерстві. Мовляв, якщо хтось захоче якимось чином допомогти місту, то зможе знайти інформацію від громадських організацій, які шукають волонтерів для різних соціальних та громадських проектів.

Моніторити та наповнювати сайт мапи громадських ініціатив Луцька буде працівниця Молодіжного центру Волині, яка відповідає за інформаційний супровід центру.

Наразі команда працює над англомовною версією мапи.

 

ПІДТРИМАЙ ВОЛИНЬТОП – ДОПОМОЖИ В РОЗВИТКУ НЕЗАЛЕЖНИХ ЛУЦЬКИХ МЕДІА!