Вгору
  /  Луцьк   /  Унікальні фестивалі Волині: Луцьк поринув у атмосферу середньовіччя

Унікальні фестивалі Волині: Луцьк поринув у атмосферу середньовіччя

На площі біля старовинного замку Любарта 25 серпня пройшов фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет”.

На один день Луцьк поринув у часи величних монархів, відважних лицарів, прекрасних дам та менестрелів.

Фестиваль розпочався на Театральному майдані із театралізованого дійства, під час якого князь Вітовт запросив лучан приєднатися до святкового бенкету. Монарх зі своєю свитою пройшов центральною пішохідною вулицею міста. Зокрема, його супроводжували лицарі із клубу історичного середньовічного бою «Айна Бера», ансамбль старовинної та народної музики «Kings and Beggars», актори театру «ГаРмИдЕр» та Волинського обласного академічного театру ляльок, а також лучани у власному вбранні на історичну тематику.

Також, у програмі фестивалю були: урочиста хода за участю лицарів, артистів та усіх охочих, театралізоване дійство “На з’їзд до Луцька”, лицарський турнір, середньовічні танці, конкурс середньовічного вбрання, майстер-класи, екскурсії, історичні лекції, тощо.

На замковій площі відбулась коронація князя Вітовта, якого прийшли привітати почесні гості. Серед них — перший заступник міського голови Григорій Недопад. Він привітав усіх лучан та гостей міста, які завітали на святкове дійство, та зазначив, що фестиваль уже став візитівкою нашого міста.

 

Фото з сайту Луцької міської ради.