Умови користування

Умови користування сайтом

 1. Загальні умови

1.1. У цьому документі і випливаючих або пов’язаним з ним відносинах сторін застосовуються такі терміни та визначення:

А) Організція – Громадська організація “Фонд Технологічних Ініціатив”

Б) користувач – дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї угоди у власному інтересі або виступає від імені і в інтересах представленої ним юридичної особи.

В) сайт – інтернет-сайти, розміщені в домені volyntop.com і його під-доменах.

Г) призначений для користувача контент – матеріал (включаючий, без обмежень, текст, зображення, аудіо, фото, відео матеріали та матеріали аудіовізуальних творів чи інші інформаційні матеріали, які користувач або надав організація через сайт або допоміжні сервіси.

Д) сервіс – комплекс цифрових платних і безкоштовних послуг, що надаються користувачеві.

Е) угода – цю угоду з усіма доповненнями і змінами.

Є) вміст – весь текст, графіка, призначені для користувача інтерфейси, візуальні інтерфейси, фотографії, назви товарних знаків, логотипи, звуки, музика, зображення та програмні коди (спільно іменовані «вміст»), включаючи, крім іншого, дизайн, структуру, вибір, координацію, зовнішній вигляд, загальний стиль і розташування даного вмісту, що входить до складу сайту.

1.2. Використання користувацького контенту, вмісту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.3. Ця угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до призначеного для користувача контенту і / або вмісту, користувач вважається приєднаним до цієї угоди.
Використання сервісу будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його функціональних можливостей, включаючи:

 • Перегляд розміщених на сайті матеріалів;
 • Реєстрація та / або авторизація на сайті,
 • Розміщення або вiдтворення на сайті будь-яких матеріалів, включаючи, але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відеофайли, відомості та / або інша інформація,
 • Завантаження або вивантаження будь-яких матеріалів сайту, а також матеріалів, захищених авторським правом,
 • Купівлю, продаж послуг сайту, організації

Створює договір на умовах цієї угоди – умов користування сайтом
1.4. Скориставшись кожною із зазначених вище можливостей по використанню сервісу ви підтверджуєте, що:

А) ознайомилися з умовами цієї угоди в повному обсязі до початку використання сервісу, сайту.

Б) приймаєте всі умови цієї угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку і зобов’язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання сайту. Якщо ви не згодні з умовами цієї угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання сайту.

В) угоду (в тому числі будь-яка з його частин) може бути змінено без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція угоди вступає в силу з моменту її розміщення на сайті або доведення до відома користувача в іншій зручній для організації формі, якщо інше не передбачено новою редакцією угоди.

 

 1. Загальні умови користування сайтом

2.1. Використання всіх можливостей сайту і послуг допускається тільки після проходження користувачем реєстрації та авторизації на сайті відповідно до встановленої процедури.

2.2. Технічні, організаційні та комерційні умови використання сайту, в тому числі його функціональних можливостей доводяться до відома користувачів шляхом окремого розміщення на сайті або шляхом подання відповідного повідомлення користувачів.

2.3. Вибрані користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу користувача на сайт. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання.

Організація може відключити або змінити, призупинити або заблокувати ваш ідентифікатор, логін, аккаунт користувача і пароль на власний розсуд без попереднього пояснення.

2.4. Доступ до деяких областей сайту обмежена.

Організація залишає за собою право обмежувати доступ до різних областей даного сайту, або до всього сайту, на розсуд адміністрації сайту, або проведення технічних робіт на сайті і / або вважатиме ваші дії спрямованими на саботування послуг, сервісів, сайту, і \ або для очорнення репутації організації або в разі нанесення вами шкоди шляхом поширення конфіденційної інформації наданої вам організацією.

2.5. Використовуючи сайт ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності наданої в цьому розділі сайту: https://volyntop.com/polityka-konfidentsijnosti/

 

 1. Зобов’язання користувача

3.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушують законодавства України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжного права , а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи сайту та сервісів сайту, а також дій спрямованих на очорнення репутації організації.

3.2. Користувач погоджується не використовувати цей сайт, щоб копіювати, зберігати, розміщувати, передавати, використовувати, публікувати або поширювати будь-який матеріал, який складається з (або пов’язаний з) будь-яким шпигунським, вірусним програмним забезпеченням, троянський кінь, черв’як, клавіатурний шпигун, руткит або іншим шкідливим програмним забезпеченням.

3.3. При замовленні сервісів користувач зобов’язаний оплатити їх своєчасно.

3.4. Користувач погоджується не проводити будь-які систематичні або ручні або автоматизовані процеси або діяльність зі збору даних, в тому числі видобуток даних, вилучення даних і \ або збір даних який присутній на сайті або перебуває в індексі пошукових систем.

3.5. Користувач погоджується не використовувати цей сайт для передачі або \ і відправки небажаних комерційних повідомлень або розсилки спам-листів.

3.6. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається і строго заборонено. Для правомірного використання матеріалів сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.

3.7. При цитуванні матеріалів сайту, соціальних мереж або інших акаунтів організації, включаючи авторські твори, що охороняються, посилання на сайт з мета тегом “DoFollow” обов’язкове.

3.8. Коментарі та інші записи користувача на сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності. Організація залишає за собою право видаляти коментарі або інші записи користувача без повідомлення.

3.9. Користувач попереджений про те, що організація не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання які можуть міститися на сайті.

3.10. Користувач згоден з тим, що організація не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов’язань перед користувачем або його правонаступниками в зв’язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким вмістом сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, продуктами або послугами доступними на сайті або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

3.11. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіс сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що організація не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов’язань у зв’язку з такою рекламою.

 

 1. Користувацький контент

4.1. Розділи даного веб-сайту розроблені таким чином, щоб сприяти відкритому обміну інформацією. Організація надає вам можливість розміщувати, передавати і відправляти інформацію на сайті, в блогах, форумах і в інших громадських розділах даного веб-сайту. Ви розумієте, що відповідальність за весь контент, включаючи, крім усього іншого, текст, документи, зображення, ілюстрації, аудіо та відеозаписи, незалежно від того, чи був він розміщений відкрито або переданий на даний веб-сайт конфіденційним чином лягає виключно на відправника . Це означає, що ви, а не організація, несете повну відповідальність за весь призначений для користувача контент, який завантажуєте, передаєте, розміщуєте, пересилається за допомогою електронної пошти або надаєте будь-яким іншим способом через даний сайт.

4.2. Організація не несе відповідальність, а також не контролює, не підтверджує і не гарантує точність, цілісність або якість користувацького контенту, розміщеного за допомогою даного веб-сайту. Організація не контролює розміщення користувацького контенту на даному веб-сайті в кожному окремому випадку. Тим не менш, ви розумієте і приймаєте той факт, що організація залишає за собою право переглядати, видаляти або редагувати будь-яку частину користувацького контенту, яка, на думку організації, порушує ці умови використання, а також може бути розцінена як така, що завдає шкоди, що ображає або загрожує безпеці інших осіб.

Зокрема, забороняється розміщувати призначений для користувача контент, який: пропагує ненависть, агресивні дії або фізичне насильство будь-якого типу по відношенню до групи осіб або окремої особи, містить образливу, загрозливу, порнографічну, що дискредитує або наклепницьку інформацію, або порушує авторське право, право на володіння торговою маркою або інше право на інтелектуальну власність іншої особи.

4.3. Ви погоджуєтеся з тим, що самостійно оцінюєте і приймаєте всі ризики, пов’язані з використанням користувацького контенту, включаючи ризики, пов’язані з точністю, повнотою або придатністю до використання такого користувацького контенту.

4.4. Розміщуючи призначений для користувача контент на даному веб-сайті, ви підтверджуєте, що:
a) володієте правом власності на весь розміщений вами призначений для користувача контент або є уповноваженим ліцензіатом;

б) розміщуючи даний призначений для користувача контент, ви не порушуєте договір з третьою стороною;

в) розміщуючи будь-який користувацький контент, ви не порушуєте право на володіння торговою маркою, авторське право, патент або будь-яке інше право на інтелектуальну власність третьої сторони, а також не приступаєте чинних законів або норми.

Г) розміщуючи призначений для користувача контент, ви надаєте організації безстрокову, невиключну, безоплатну, субліцензовану по всьому світу ліцензію на використання, відтворення, збут, зберігання, поширення, публічний і приватний показ, передачу, публічне і окреме подання, пересилання, створення складальної роботи (на основі даного контенту) і просування будь-яким відомим в теперішній час або розробленим в майбутньому способом в редакційних, комерційних, рекламних або інших цілях.

4.5. При відправленні користувацького контенту організації, користувач також надає право організації пред’являти позов за порушення прав.

4.6. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що організація не повинна переглядати роботи, матеріали або зміст, завантажені на сайт, і не несе відповідальності за ці роботи, матеріали або зміст. Організація має право на свій розсуд, прийняти або відхилити, видалити, перемістити або змінити будь-які роботи або матеріал, або зміст, завантажені на сайт. Якщо ви опублікуєте роботи, матеріали або зміст, використовуючи ваше ім’я користувача або через ваш аккаунт, ви залишаєтеся повністю відповідальними за такі роботи, матеріали і зміст.

4.7. Організація залишає за собою право редагувати або видаляти будь-які матеріали, представлені на цьому сайті.

 

 1. Заборонене поводження

5.1. Використовуючи даний сайт, ви підтверджуєте і гарантуєте свою згоду з тим, що ви не будете:

– Здійснювати дії, спрямовані на підрив, утруднення або погіршення правильної роботи сайту;

– Розсилати спам або інші несанкціоновані рекламні повідомлення або наполегливі прохання за допомогою даного веб-сайту;

– Отримувати, збирати або використовувати адреси, телефонні номери, адреси електронної пошти або іншу контактну інформацію (загальна назва «контактна інформація») користувачів сайту без згоди даних користувачів;

– Запитувати інформацію особистого характеру у користувачів веб-сайту;

– Вказувати неправдиву персональну інформацію в своєму обліковому записі, створювати більше одного облікового запису, передавати свій обліковий запис іншій особі, створювати обліковий запис для іншої особи або створювати сторінку без відповідного дозволу;

– Використовувати свій профіль в будь-яких комерційних цілях;

– Залякувати або турбувати кого-небудь з користувачів;
– Здійснювати протизаконні, протиправні, шахрайські, зловмисні дії або вчинки, які можуть зашкодити іншим користувачам веб-сайту або накликати на них відповідальність; або намагатися зробити перераховані вище дії  чи сприяти їм.

 

 1. Заборонено використовувати даний веб-сайт для того, щоб:

– видавати себе за будь-яку особу або організацію;

– завідомо неправдиво представляти або спотворювати іншим способом свою приналежність до будь-якої особи або організації;

– навмисно пропускати, видаляти, фальсифікувати або спотворювати інформацію, що передається, включаючи заголовки, відповідь на розсилку і адреси інтернет-протоколу; або іншим способом підробляти ідентифікаційні дані, щоб приховати джерело контенту, який ви передаєте або пересилаєте за допомогою даного веб-сайту;

– Порушувати нормальний перебіг діалогу або впливати іншим способом, який би негативно впливав на можливість інших користувачів брати участь в обміні даними в реальному часі;

– Так чи інакше чинити перешкоди або порушувати роботу, завдавати шкоди даним веб-сайту або серверів і мереж, які пов’язані з даними веб-сайтом;

– Електронним або іншим чином переслідувати або турбувати іншого користувача;

– Брати участь у діяльності, яка порушує право на недоторканність особистого життя інших користувачів, включаючи, крім усього іншого, збір і поширення інформації про інших користувачів без їх дозволу, за винятком випадків, що не суперечать чинному законодавству;

– Використовувати даний веб-сайт в порушення будь-яких чинних законів і норм або будь-яких правил і рекомендацій, встановлених організацією;

– Використовуючи даний веб-сайт, ви погоджуєтеся не брати участь в описаних вище заборонених діях, а також підтверджуєте свою згоду з керівними принципами спільноти. Недотримання цих керівних принципів призведе до видалення вашого профілю. Організація також зберігає за собою право вживати відповідних заходів, включаючи, крім усього іншого, судові позови, у відповідь на заборонені дії або порушення керівних принципів спільноти.

– Використовуючи даний веб-сайт, ви погоджуєтеся, що вся відповідальність за користування сервісом  лежить на користувачеві. Користувач не може  вживати відповідних заходів, включаючи, крім усього іншого, судові позови, у відповідь на заборонені дії або порушення керівних принципів спільноти.

 

 

 1. Продаж сервісів

7.1. Організація зобов’язується забезпечити покупцеві (користувачеві) виконання послуг, призначених для особистого, комерційного, домашнього чи іншого використання, а покупець зобов’язується оплатити сервіс на умовах користування сайтом.

7.2. Найменування, ціна, кількість сервісів визначаються на підставі відомостей, наданих покупцеві на сторінці надання послуг сайту, умови користування веб-сайтом, або інших рекламних, інформаційних матеріалів отриманих користувачем від організації замовлення може прийматися різними способами: через форму на сайті, по електронній пошті, по телефону, через платіжні системи інтернет-магазину.

7.3. Обов’язковою умовою укладення договору є беззастережне прийняття і дотримання покупцем (користувачем), що застосовуються до відносин сторін за договором вимог і положень, визначених наступними угодами:

Умови використання сайту

Політика конфіденційності

7.4.Політіка конфіденційності, розміщена і / або доступна в мережі інтернет за адресою https://volyntop.com/polityka-konfidentsijnosti/, і містить правила надання та використання персональної інформації користувача.

7.5. Організація залишає за собою право в будь-який час змінювати ціну сервісу, інформацію про сервіс без повідомлення користувача

7.6 Покупець має право скасувати все замовлення або його частину.

7.7 Організація залишає за собою право не надавати будь-які послуги або продукти, не надавати доступ для завантаження файлів або організації, якщо організації підозрює, що замовлення зроблене клієнтом   з метою піратства або крадіжки інтелектуальної власності. У разі даної підозри, організація має право передати клієнтські дані, органами влади або поліції.

 

 1. Способи оплати та комісії транзакцій

8.1 ми приймаємо платежі через paypal, bankstransfer і через карти віза і маестро які працюють через Мерчант акаунт stripe

8.2 комісія платіжної системи пейпел становить 3.5% від суми замовлення

8.3 комісія мерчанта страйп становить 3.5% від суми замовлення

8.4 комісія при перекладі банктрансфером становить 3% від суми замовлення

8.5 при виборі методу оплати банктрасфер, користувач повинен також сплатити можливу комісію за переказ, яка стягується його банком.

8.6 організація залишає за собою право надати інші можливі способи оплати за запитом користувача.

 

 1. Оподаткування та документація

9.1 ціни на послуги організації на сайті відображені з податком.

9.2 при покупці послуг організації, користувачеві буде надано ПДФ рахунок – автоматично згенерований сайтом і відправлений на зареєстровану адресу користувача. Користувач також може завантажити ПДФ рахунок з особистого кабінету.

9.3 згенерований системою сайту, ПДФ рахунок є юридичним документом і є дійсним без підпису.

9.4 організація не несе відповідальності за податки на прибуток, податки пдв, або інші податки користувача. Користувачеві повідомили що в рамках своєї комерційної діяльності на сайті він зобов’язується сплачувати податок в рамках податкового законодавства своєї країни.

9.5 організація не несе відповідальності за втрату користувачем документів (наприклад ПДФ рахунок) наданому йому в рамках цієї угоди.

 

 1. Надання послуг

10.1 після оплати користувачем сервісів організації, користувачеві стане доступна повна послуга описана на сторінці послуг

10.2 на сайті користувач також може скористатися безкоштовними послугами організації

 

 1. Повернення товару і повернення платежів

11.1 організація може робитити повернення платежів за послуги, які були оплачені користувачем, якщо користувач повідомить організацію про свій намір не пізніше 2 днів. Платіж буде повернено повністю за винятком комісійних зборів і податків 20%

 

 1. Компенсація

12.1 ви згодні компенсувати всі збитки та витрати, включаючи справедливі гонорари адвоката, викликані або пов’язані з наступними діями:

 1. a) використання даного веб-сайту або інших додатків, функцій, контенту або матеріалів, що відносяться до нього;

б) порушення умов використання;

в) порушення прав іншої особи або організації;

г) порушення ліцензійної угоди;

д) порушення запевнень, гарантій і угод, які ви дали в цьому документі, без залучення організації до відповідальності перед третіми особами, що подала скаргу.

12.2 організація не дає ніяких запевнень або гарантій щодо того, що даний веб-сайт не містить дефекти, віруси або інших шкідливі компоненти. Ми не будемо нести відповідальність за збитки або втрати, які можуть бути викликані зломом даного веб-сайту або проникненням в комп’ютерні системи організації.
12.3 ви несете одноосібну відповідальність за адекватнийі захист і збереження резервних копій даних і / або обладнання, які використовуються в зв’язку з даним веб-сайтом, а також підтверджуєте згоду не пред’являти організації скарг і судових позовів, заснованих на використанні даного веб-сайту, зокрема щодо скарг з приводу втрати даних, затримок в роботі або втрати прибутку в результаті використання матеріалів або контенту даного веб-сайту.

12.4 сторінки даного веб-сайту можуть містити технічні неточності, застарілу інформацію або помилки. У межах, допустимих чинним законодавством, даний веб-сайт представлений «як є». Організація не надає ніяких гарантій, в тому числі явних або неявних, включаючи, крім усього іншого, будь-які види гарантій відповідності певної мети або придатності для продажу, а також ні в якому разі не дає гарантій щодо якості, даних контенту, художньої цінності або законності інформації, контенту, товарів або послуг, які пересилаються, приймаються, купуються або іншим способом надаються за допомогою даного веб-сайту. Ми не гарантуємо, що даний веб-сайт не буде містити помилок або що всі дефекти будуть усунені. Виняток гарантій може бути заборонено чинним законодавством, тому вказаний вище виняток може не мати до вас відношення.

 

 1. Процедура подачі скарг про порушення авторських прав

13.1 подача повідомлення про порушення авторських прав необхідно передавати на розгляд наступним уповноваженим співробітникам:
ВолиньТОП

 

 

Щоб повідомлення мало силу, воно повинне бути  письмовим повідомленням, що включає в себе наступне:

Фізичний або електронний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника виключного права, яке імовірно було порушено;

Ідентифікаційні дані роботи, захищеної авторським правом, про порушення якого було заявлено, або, якщо в одному повідомленні було заявлено про кілька робіт , захищених авторським правом і розміщених на одному веб-сайті, представницький список таких робіт на зазначеному веб-сайті;

Ідентифікаційні дані матеріалу, щодо якого імовірно були порушені права або який став предметом протиправної дії, і який слід видалити або до якого необхідно закрити доступ, і інформацію, яка дозволить постачальнику послуг визначити місце розміщення матеріалу;

Інформацію, яка дозволить постачальнику послуг зв’язатися зі стороною, яка подала скаргу, наприклад, адреса, номер телефону чи адресу електронної пошти (за наявності такої), за якими можна зв’язатися зі стороною, яка подала скаргу;

Заява про те, що сторона, яка подала скаргу, сумлінно впевнена, що спосіб використання матеріалу, на який подано скаргу, не є дозволеним власником авторського права, його представником або положеннями закону;

Заява, зроблена під страхом покарання за лжесвідчення, про те, що інформація, що міститься в повідомленні, є точною і що сторона, яка подала скаргу, уповноважена діяти від імені власника виключного права, яке імовірно було порушено.

 

 1. Обмеження відповідальності

14.1 ні за яких обставин, включаючи недбалість, організація не буде нести відповідальність за будь-які  фактичні, побічні або непрямі збитки або втрату прибутку, які були викликані поширенням або використанням / неможливістю використання контенту або матеріалів даного веб-сайту, навіть якщо нас  поставили до відома про можливості таких збитків. Обмеження або звільнення від відповідальності або  відшкодування побічних і непрямих збитків може бути заборонено чинним законодавством, тому  вищезазначені обмеження можуть не мати до вас відношення. Ні в якому разі загальна сума відшкодування ваших збитків, втрат і виплат за позовними заявами (заснованих на умовах угоди, цивільному  правопорушення чи інших причинах), не може перевищувати витрачену вами суму (при наявності такої)  на отримання доступу до даного веб-сайту.

 

 1. Юрисдикція і вибір правової норми

 

15.1 Організація здійснює контроль і управління даними веб-сайтом зі своїх відділень, розташованих в Україні. Якщо не вказано інше, матеріали та контент на даному веб-сайті представлені виключно для просування, продажу товарів та послуг в інтернеті.

Інформація, опублікована на цьому веб-сайті, може містити посилання на товари, програми та послуги, які не заявлені та не доступні на території вашої країни або регіону. Ми не заявляємо, що інформація, товари, програми або послуги, посилання на які наведені на даному веб-сайті, є законними, доступними і придатними на території вашої країни або регіону.

Дані умови використання будуть регулюватися і тлумачитися відповідно до законів України без урахування будь-яких принципів колізійного права. Ви і організація даєте безповоротну згоду на виключну юрисдикцію судів, розташованих в Луцьку (Україна), для розгляду судових позовів, які можуть випливати з даних умов використання, а також з їх змісту і мати до них відношення. При розгляді подібних судових позовів ви і організація відмовляєтеся від будь-яких заперечень, заснованих на відсутності персональної юрисдикції, місця проживання, належному судовому окрузі або незручності місця розгляду справи.

 

 1. Подільність

16.1 якщо будь-яке положення даних умов використання вважатиметься незаконним, позбавленим юридичної сили або з якої-небудь причини не зможе бути підставою для позову, дане положення буде вважатися віддільним від інших умов використання і не буде зачіпати законність і юридичну силу інших положень.

 

 1. Відповідальність сторін

17.1. За невиконання або неналежне виконання умов цієї користувацької угоди сторони несуть відповідальність у відповідності до вимог чинного законодавства України.

17.2. За порушення положень і вимог, встановлених цією призначеною для користувача угодою, організація має право:

– припинити надання послуг користувачеві сайту на певний термін, який визначається організацією;

– припинити надання послуг такого користувача сайту;

– обмежити надання послуг користувачеві сайту на певний термін або без визначення даного терміну.
– подати позов до суду на користувача за порушення умов використання сайтом, порушення ліцензійної угоди.
– здіймати додаткові платежі з користувача за надані послуги, продукти або додаткові платежі виставлені організації третіми особами за надання послуг користувачеві.

17.3. Організація не несе відповідальність за неналежне виконання зобов’язань з боку третіх осіб, зокрема з боку платіжних систем (пейпел, страйп), кредитних організацій (банків), операторів мобільного зв’язку по перерахуванню грошових коштів користувача сайту.

17.4. Організація не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання або неналежне виконання зобов’язань обумовлено діями третіх осіб, платіжних система, хостинг провайдерів.

17.5. Організація не несе відповідальність за витрати, збитки або за інші пошкодження, що виникли у користувача сайту в зв’язку з ознайомленням з рекламою, рекламними банерами та оголошеннями, контекстною рекламою, гіперпосиланнями, які розміщені на сайті.

Користувач сайту зобов’язується не пред’являти до організації претензії щодо цих витрат, збитків і іншої шкоди, а претензії, що надходять підлягають відхиленню. Користувач сайту підтверджує дачу згоди на використання сторонніми організаціями інформації (за винятком імені, адреси, адреси електронної пошти або номера телефону) про відвідування сайтів, гіперпосилань,  які розміщені на інтернет-сайті та за якими кликав користувач, з метою надання найбільш релевантних оголошень про товари і послуги.

17.6. Організація і користувач сайту звільняються від відповідальності за порушення умов цієї користувальницької угоди, якщо таке порушення викликане дією форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Такими діями зокрема є дії органів державної влади, місцевого самоврядування, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні лиха, відсутність електроенергії та / або збої роботи комп’ютерної мережі, страйки, громадянські заворушення, безлади.

 

 1. Порядок вирішення суперечок

18.1. Сторони встановили претензійний досудовий порядок врегулювання розбіжностей і суперечок. Термін для відповіді на пред’явлену претензію складає 10 (десять) робочих днів з моменту отримання, в тому числі з моменту її отримання електронною поштою.

18.2. У разі недосягнення домовленості щодо спірних питань спір, що випливає з цього договору, підлягає розгляду суді за місцем знаходження, реєстрації організації.

 

 1. Терміни дії угоди про використання

1 9.1. Угода вступає в силу з моменту її розміщення в мережі інтернет на сайті.

19.2. Угода укладається на невизначений термін і втрачає свою силу при її анулюванні організацією.

19.3. У разі внесення змін до угоди користувача, такі зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції користувальницької угоди на сайті, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації (без додаткового повідомлення користувачів).

Користувач зобов’язується самостійно здійснювати контроль за змінами до положень цієї угоди і несе відповідальність, а також всі негативні наслідки, пов’язані з недотриманням цього обов’язку. При незгоді користувача з відповідними змінами користувач зобов’язаний припинити використання сайту, в іншому випадку продовження використання користувачем сайту означає, що користувач згоден з умовами цієї угоди користувача в новій редакції.

 

 1. Інші умови

20.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов’язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

20.2. Ніщо в угоді не може розумітися як встановлення між користувачем і організацією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених угодою.

20.3. Визнання судом будь-якого положення угоди недійсним або таким,що не підлягає примусовому виконанню, не тягне недійсності інших положень угоди.

 

 1. Реквізити

 

ВолиньТОП

 

To Top