Вгору
  /  Луцьк   /  У міськраді заявили, що Луцьк готовий до проведення парламентських виборів

У міськраді заявили, що Луцьк готовий до проведення парламентських виборів

Луцьк готовий до проведення позачергових парламентських виборів.

Сьогодні, 11 червня, під час позачергового засідання виконавчого комітету заявили, що Луцьк повністю готовий до проведення позачергових парламентських виборів. У порядку денному було лише два питання: “Про внесення подання до Центральної виборчої комісії” та “Про хід підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року”.

Зокрема, начальник організаційного відділу міської ради Олена Барська розповіла, що на цей момент налагоджено гарну співпрацю з окружною виборчою комісією. Крім того, розпочали роботу уже й дільничні виборчі комісії.

Також, Барська додала, що усі ДВК вже матеріально-технічно забезпечені. За кожною дільничною виборчою комісією закріплено відповідальних керівників структурних підрозділів міської ради. Проведено обстеження усіх приміщень, де розміщені ДВК. Усі питання, які виникали, уже врегульовано.

Власне, належний благоустрій, за словами Олени Барської, також наведений поблизу виборчих дільниць. Відомо, що на місцях голосування чергуватимуть відповідні служби, аби у разі виникнення надзвичайних ситуацій, швидко відреагувати.

Також члени виконавчого комітету вирішили внести до Центральної виборчої комісії подання щодо зміни меж звичайної виборчої дільниці на постійній основі № 071024 у зв’язку із внесенням до адресної підсистеми Державного реєстру виборців нового житлового будинку на вулиці Мамсурова, 62а.