Вгору
  /  Бізнес   /  У Луцьку з’явився новий жіночий онлайн-журнал

У Луцьку з’явився новий жіночий онлайн-журнал

В мережі запрацював інтернет-журнал для жінок «Лучанка».

Заснувала нове видання рекламно-консалтингова компанія «Спектр Медіа Група».

«Контент Luchanka.com.ua – унікальний і ексклюзивний: інтерв’ю, репортажі та відеозвіти з подій, огляди модних дизайнерських колекцій, новини світу моди, краси і сучасного мистецтва, історію успіху. Ми створили видання, яке зацікавить кожну волинську жінку, стане її улюбленим, говоритиме з нею на актуальні теми, стане порадником і подругою», – запевняє редакція сайту.

Героями «Лучанки» вже стали відома луцька ведуча Вікторія Жуковська, SMM-спеціаліст Антоніна Клімішина, художниця Марічка Островська, адвокат Ірина Олейник, спортсменки Іванна Березовська та Анастасія Турчин.

Особливість нового видання у тому, що на його сторінках можна буде прочитати про життя волинських жінок різного віку, професій, різних поглядів, як про відомих, так і поки що мало відомих широкому загалу.

«Матеріали опубліковані на сайті, будуть цікавими не лише жінкам, а й чоловікам, адже ми хочемо показати, що наші волинські жінки не просто вродливі, а й цікаві та успішні особистості, кожна з яких може бути взірцем для інших», – йдеться у повідомленні команди інтернет-журналу.