Вгору
  /  Луцьк   /  У Луцьку встановили унікальну систему озонування, яка очищує повітря

У Луцьку встановили унікальну систему озонування, яка очищує повітря

ПЕРШУ В УКРАЇНІ СИСТЕМУ ОЗОНУВАННЯ, ЯКА ОЧИЩУЄ ПОВІТРЯ ВІД ЗАБРУДНЕННЯ, ВСТАНОВИЛИ У ЛУЦЬКУ.

КП «Луцькводоканал» стало першим в Україні підприємством, яке встановило систему озонування на каналізаційно-насосній станції №2, що є однією з найбільших у Луцьку. Така система озонування робить повітря чистішим та усуває неприємні запахи в санітарній зоні.

За словами керівника підприємства «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, реалізували ідею завдяки діяльності екологічного фонду, який також вдалось запровадити на підприємстві. До слова, екологічний фонд Ego2020 теж став першим серед водоканалів України такого типу.

“Технології – основа сучасного розвитку, ми повинні максимально залучати як інвестиції, так і технологічні новинки, – вважає Віктор Гуменюк.”

Монтували систему озонування фахівці з Литви та Білорусі. Зараз же, озонатор працює стабільно добре.

Повідомляють, що у межах санітарної зони значно поліпшилася ситуація з очищенням повітря. Робота обладнання полягає у розщепленні молекул забруднення з допомогою озону. Крім того, система працює в режимі реального часу, постійно фіксує і передає дані про стан повітря в зоні КНС.

Власне, за своїми властивостями озон значно потужніший за хлор та інші популярні окислювачі. Озон не тільки знешкоджує віруси і бактерії, але і впливає на мікроорганізми – дріжджі, плісняву, спори. Крім того озон не залишає шкідливих продуктів, реагує на аміак, сірководень, меркаптани та на інші забруднювачі.