Вгору
  /  Події   /  У Луцьку буде фестиваль здорової їжі

У Луцьку буде фестиваль здорової їжі

Лучан запрошують відвідати фестиваль «Про100%Фест». Захід пропагує здорове харчування.

Про це повідомляють організатори анти кафе «Innerspace» та Квітуча мама.

Протягом 13 та 14 січня відвідувачів фестивалю «Про100%Фест» вчитимуть тонкощам корисного раціону.

Організатори підготували кілька локацій для того, щоб учасники могли якомога цікавіше та з користю провести час, а саме:

«Free scene» – місце, де учасники «Про100%Фесту» презентують свою продукцію та проведуть дегустацію. Відвідувачі фестивалю, за бажанням, також можуть презентувати свій корисний кулінарний витвір, попередньо узгодивши деталі участі з організаторами.

«Shopping zone», або так званий «Ярмарок» – де буде відбуватись купівля-продаж натуральних, якісних та корисних продуктів. Сир, хліб, смаколики, мед, каміння, сукні – це невелика частинка тих товарів, які будуть представленні на фестивалі.

«Relax zone» – порадує відвідувачів масажем та йогою.

«Creative zone» – зона, де будуть проходити майстер-класи для дорослих та діток.

«Рhoto zone» – локація, де кожен зможете зробити гарне фото на згадку.

 «Free zone» – місце, де гості зможуть просто насолодитись святом, поспілкуватися з друзями, смакуючи чай або сік з корисними солодощами.

Дводенна вартість участі становить 100 гривень. У вартість входить участь у дегустаціях, деяких майстер-класах, вільний доступ до всіх заходів на «Free scene».

Організатори запрошують до співпраці тих, у кого є бажання розповісти про себе, про свої корисні послуги та товари, а також музичні гурти чи окремих виконавців для виступів на вільній сцені.

Початок о 9:00.