Вгору
  /  Люди   /  У Луцьку активно боряться з проблемою поширення неприємного запаху вулицями

У Луцьку активно боряться з проблемою поширення неприємного запаху вулицями

У міськраді розповіли, що ситуація з поширенням неприємного запаху у місті контролюється та моніторяться усі ймовірні причини.

В.п. міського голови Григорій Пустовіт проводить щоденні засідання тимчасової міжвідомчої комісії з подолання негативної екологічної ситуації у місті.

Начальник відділу екології Оксана Тарабанюк поінформувала про ситуацію у місті із поширенням смороду 9 липня. За добу до групи оперативного реагування “15-80” надійшло 29 звернень громадян про сморід з південно-західного району міста (б-р. Дружби Народів, 8а, Даньшина, 52, Станіславського, 11а, Грабовського, 9, Бенделіані, 5, Станіславського, 50, Боженка, Вишинського, Шота Руставелі, 13а, 13б та інші). За даними Волинського обласного центру з гідрометеорології переважаючий напрям вітру протягом доби – південно-західний. Джерелом поширення смороду є поля фільтрації ПАТ “Гнідавський цукровий завод”, що розміщені на околиці міста за 100 м від міської житлової забудови.

Також, слід зауважити, що під час засідання, заступник головного інженера КП “Луцькводоканал” Юрій Вега повідомив, що на міських КНС протягом доби зливу сторонніх рідин не зафіксовано. Також заплановано проведення лабораторного дослідження якості атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони каналізаційно-очисних споруд та каналізаційно-насосних станцій.

За результатами засідання тимчасової міжвідомчої комісії з подолання негативної екологічної ситуації у місті доручено управлінню охорони здоров’я міської ради підготувати рекомендації щодо запобіжних заходів для населення в умовах значного забруднення повітря аміаком, сірководнем, оцтовою кислотою.