Вгору
  /  Прогнози   /  У кожному волинському кафе буде ігрова зона?

У кожному волинському кафе буде ігрова зона?

В Україні хочуть впровадити нові зміни у ДБН, згідно з якими, у кафе та ресторанах обов’язково проектуватимуться дитячі зони.

На Урядовому порталі оприлюднили інформацію про те, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо проектування ресторанів, кафе та інших закладів харчування.

Відтак, зараз розглядають пропозицію щодо обов’язкового внесення до ДБН дитячих ігрових зон у кожному кафе та ресторані. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Проводив опитування на своїй сторінці у Facebook щодо необхідності обов’язкових дитячих ігрових зон у приміщеннях ресторанів і кафе. І хоча переважна більшість проголосувала “за”, багато хто висловив думку, що такі ігрові зони потрібні не у всіх ресторанах і кафе та мають, у першу чергу, залежати від формату закладу. Тому зараз плануємо більш детально вивчити це питання для можливого внесення змін у державні будівельні норми”, – зазначив він.

Однак, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розповів, що у цьому питанні дуже важливо визначити конкретні вимоги не тільки до розмірів та їх відокремлення від загальних залів у закладах харчування, а обов’язково – безпеки облаштування таких приміщень або зон. Щоб забезпечити дітям максимальний комфорт, а відвідувачам — приємне перебування у закладі.

Власне, лише у декількох закладах Луцька є дитячі ігрові зони. Втім, серед опитаних лучан — усі задоволені новими змінами у ДБН.