Вгору
  /  Арт   /  Цікаві фестивалі Волині: “Простір літер”

Цікаві фестивалі Волині: “Простір літер”

Невдовзі у Луцьку відбудеться міжнародний фестиваль каліграфії  “Простір літер”. Ми розповімо вам, що цікавого приготували організатори.

Основою фестивалю будуть доповіді українських та іноземних фахівців. „Простір літер“ спрямований на аналіз творчого надбання минулого та пошук сучасного стилю каліграфії, типографії та шрифтового дизайну.  Зокрема, спікери будуть не лише з України, а й з Німеччини, Болгарії, Польщі, Греції тощо.

Фестиваль проходитиме 3 дні: 9-11 серпня. Локація: Замок Любарта.

Організатори розповідають, що відвідувачі матимуть змогу послухати цікаві лекції стосовно каліграфії, типографії, дизайну від дослідників, графічних дизайнерів, арт-директорів, креативних директорів, дизайнерів періодичних видань, фахівців з брендингу, каліграфів.

“До нас приїдуть спікери не лише з різних куточків України, а й з 8 країн світу.  Навіть пересічна людина, яка не знайома поки з дизайном чи каліграфією, почерпне для себе багато корисної інформації з наших лекцій та майстер-класів”, – розповів організатор Кирило Ткачов.

„Простір літер“ розраховано на широку аудиторію, крім фахових відбуватиметься ціла низка різних подій: жива музика, перегляди, ярмарок з сувенірною продукцією, фудкорт, майстер-класи для дітей.

Також, на гостей фестивалю очікуватимуть виставки сучасних митців та майстрів минулого. В рамках події пройдуть каліграфічні експерименти: джазово-каліграфічні експромти, розписи великих холстів та стін, колективна робота фахівців з різних країн.

Отож, на фестивалі “Простір літер” буде:

  • 150 учасників;
  • 30 спікерів з 8 країн світу;
  • 3 дні, 24 години контенту;
  • для дітей та дорослих.