Вгору
  /  Луцьк   /  ТОП-5 вакансій на Волині з зарплатнею понад 20 000 гривень

ТОП-5 вакансій на Волині з зарплатнею понад 20 000 гривень

Волиняни часто нарікають на високий рівень безробіття та низькі зарплатні. Однак, ми вирішили спростувати цей міф.

Ми провели дослідження на сайтах актуальних вакансій по усій Україні та обрали ТОП-5 вакансій на Волині, за які роботодавці готові платити зарплатні понад 20 000 гривень.

Отож, як виявилось, актуальних вакансій з чималою зарплатнею, у загальному, понад 100. Усі вони відкриті, з прописаними вимогами та контактами роботодавців. Серед загальних вимог — повна зайнятість. Власне, навіть вищу освіту деякі вакансії не потребують.

Отож, серед актуальних вакансій з зарплатнею понад 20 000 гривень шукають:

Головний бухгалтер

Обіцяють зарплатню у 20 000 гривень та кар’єрний зріст. Серед вимог вища освіта та любов до своєї професії. Також, потрібен досвід у цій сфері діяльності та розуміння бухгалтерських систем обліку. Обіцяють офіційне працевлаштування.

Водій-міжнародник

Таких вакансій на сайтах декілька. Зарплатня коливається у межах від 25 000 тисяч гривень та до 60 000, відповідно. Серед вимог: закордонний паспорт, наявність картки цифрового тахографа. Також, у водія не повинно бути шкідливих звичок.

Менеджер

Таких вакансій також є декілька, зокрема шукають регіональних менеджерів та менеджерів з продажів. Зарплатня у межах 20 000 – 25 000 тисяч гривень. Серед вимог: досвід роботи торговим/регіональним/територіальним менеджером; вік до 40р; стресостійкість, комунікабельність. Обіцяють офіційне працевлаштування та відсотки до зарплатні і премії.

Торговий представник

Зарплатня встановлена від 26 000 тисяч гривень з можливими надбавками. Вимоги: наявність автомобіля, досвід роботи, комунікабельність, відповідальність. Обов’язки: виконання планів, регулювання та контроль дебіторської заборгованості, ведення звітності.

Програміст системний

На сайті з пошуку роботи відразу декілька подібних вакансій для фахівців у сфері програмування. Заробітна плата коливається у межах від 20 000 тисяч гривень та до 50 000. Вимоги: вища освіта, впевнений користувач ПК, знання спеціалізованих комп’ютерних програм: знання платформи 1С Підприємство 8.2/8.3; знання СКД, досвід написання складних звітів, роботи зі сховищем 1С; знання типових конфігурацій (особливо УПП). Обов’язки: здійснювати доробку додаткових звітів, обробок, друкованих форм для поточної конфігурації; модифікацію/розробку нових облікових підсистем, бізнес-процесів; дотримання стандартів розробки; технічна підтримка і консультування користувачів з питань роботи з конфігурацією.

Отож, лучани, як бачимо, варіантів роботи з гідною зарплатнею — чимало. Якщо ж ви не знайшли для себе оптимального варіанту, то радимо звернутись до Луцького центру зайнятості де вам допоможуть підібрати якнайкращий варіант виходячи з ваших побажань та навичок.