ТОП-5 вакансій на Волині з зарплатнею понад 20 000 гривень

ТОП-5 вакансій на Волині з зарплатнею понад 20 000 гривень

час читання: хв.

Волиняни часто нарікають на високий рівень безробіття та низькі зарплатні. Однак, ми вирішили спростувати цей міф.

Ми провели дослідження на сайтах актуальних вакансій по усій Україні та обрали ТОП-5 вакансій на Волині, за які роботодавці готові платити зарплатні понад 20 000 гривень.

Отож, як виявилось, актуальних вакансій з чималою зарплатнею, у загальному, понад 100. Усі вони відкриті, з прописаними вимогами та контактами роботодавців. Серед загальних вимог — повна зайнятість. Власне, навіть вищу освіту деякі вакансії не потребують.

Отож, серед актуальних вакансій з зарплатнею понад 20 000 гривень шукають:

Головний бухгалтер

Обіцяють зарплатню у 20 000 гривень та кар’єрний зріст. Серед вимог вища освіта та любов до своєї професії. Також, потрібен досвід у цій сфері діяльності та розуміння бухгалтерських систем обліку. Обіцяють офіційне працевлаштування.

Водій-міжнародник

Таких вакансій на сайтах декілька. Зарплатня коливається у межах від 25 000 тисяч гривень та до 60 000, відповідно. Серед вимог: закордонний паспорт, наявність картки цифрового тахографа. Також, у водія не повинно бути шкідливих звичок.

Менеджер

Таких вакансій також є декілька, зокрема шукають регіональних менеджерів та менеджерів з продажів. Зарплатня у межах 20 000 – 25 000 тисяч гривень. Серед вимог: досвід роботи торговим/регіональним/територіальним менеджером; вік до 40р; стресостійкість, комунікабельність. Обіцяють офіційне працевлаштування та відсотки до зарплатні і премії.

Торговий представник

Зарплатня встановлена від 26 000 тисяч гривень з можливими надбавками. Вимоги: наявність автомобіля, досвід роботи, комунікабельність, відповідальність. Обов’язки: виконання планів, регулювання та контроль дебіторської заборгованості, ведення звітності.

Програміст системний

На сайті з пошуку роботи відразу декілька подібних вакансій для фахівців у сфері програмування. Заробітна плата коливається у межах від 20 000 тисяч гривень та до 50 000. Вимоги: вища освіта, впевнений користувач ПК, знання спеціалізованих комп’ютерних програм: знання платформи 1С Підприємство 8.2/8.3; знання СКД, досвід написання складних звітів, роботи зі сховищем 1С; знання типових конфігурацій (особливо УПП). Обов’язки: здійснювати доробку додаткових звітів, обробок, друкованих форм для поточної конфігурації; модифікацію/розробку нових облікових підсистем, бізнес-процесів; дотримання стандартів розробки; технічна підтримка і консультування користувачів з питань роботи з конфігурацією.

Отож, лучани, як бачимо, варіантів роботи з гідною зарплатнею — чимало. Якщо ж ви не знайшли для себе оптимального варіанту, то радимо звернутись до Луцького центру зайнятості де вам допоможуть підібрати якнайкращий варіант виходячи з ваших побажань та навичок.

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА