Вгору
  /  Статті   /  ТОП-5 цікавих виробів своїми руками для дому

ТОП-5 цікавих виробів своїми руками для дому

Креативні ідеї та цікаві вирішення для дому.

Свою домівку завжди хочеться наповнити цікавими, оригінальними речами, яких не зустрінеш деінде. Тим паче, якщо ви креативний господар і маєте вільний час.

Ми вирішили підготувати для вас цікаву добірку виробів своїми руками, які доповнять вашу оселю, підкреслять ваш смак та чудово підійдуть для будь-якого інтер’єру.

Оригінальний стіл

Легко та швидко можна створити оригінальний журнальний столик для вітальні з підручних засобів. А саме – з ящиків. Якщо у вас залишились непотрібні, пусті ящики, то не поспішайте їх викидати на смітник. З них може вийти чудовий столик. Все що вам потрібно – 4 однакових дерев’яних ящика, цвяхи та молоток.

Поличка на кухню

Цікава поличка на кухню може вийти зі звичайних піддонів, які вже не потрібні. Туди ви зможете поставити спеції, покласти прибори, а якщо прибити гачечки, то й рушнички повісити. Чудова ідея з мінімальною затратою часу. Для цього піддон очищають за допомогою наждачного паперу. Лобзиком відпилюють непотрібні елементи. Можна зробити додаткові полки.

Трафаретний декор стін

З такою задачею впорається навіть дитина, адже усе, що вам потрібно – знайди гарний малюнок, зробити з нього трафарет, та нанести на стіну фарбу по контурах трафарету. Це дуже легко та просто. Тому, уперед.

Картини з тканини

Ще один чудовий варіант для декору стін. Знайдіть тканину з гарним візерунком та натягніть її поверх полотна з дерев’яним обрамленням. Все, картина готова! Вішайте на стіну та насолоджуйтесь!

Оригінальні полички

Чудові полички створюються з допомогою звичайних ящиків. Слід гарно зашліфувати їх та за бажанням пофарбувати, затерти, покрити спеціальним лаком. Оригінальне рішення, яке допоможе вам збільшити місткість вашого простору.