Вгору
  /  ТОП-5   /  ТОП-5 способів, як якісно відпочити: позбуваємось емоційного навантаження

ТОП-5 способів, як якісно відпочити: позбуваємось емоційного навантаження

Бувають дні, коли робота надзвичайно стомлює, а бажані вихідні не приносять очікуваного відпочинку.

Тому, “ВолиньТоп”,з посиланням на “24 телеканал” вирішило створити список ТОП-5 способів, як якісно відпочити, аби не допустити емоційного вигорання.

Слухайте себе

Варто пам’ятати, що якісний відпочинок для кожного різний. Для когось ідеальним він буде на морі, для когось найкращим рішенням буде поїздка в тур Європою, комусь вдається відпочити в горах, а комусь на дивані.

Будь-який спосіб не є кращим чи гіршим, головне відчути, що потрібно вам саме зараз і діяти відповідно.

Відпочивайте регулярно, не чекайте поки сили будуть на мінімумі

Часто люди припускаються помилки в тому, що відпочивають лише тоді, коли відчувають виснажливу втому, а сил працювати просто немає.

Тому, варто приділяти собі трохи часу, не чекаючи повного виснаження, в такому випадку робота буде продуктивною.

Роботу залишайте на роботі, а особисті проблеми – вдома

Багато людей слідує принципу залишати робочі справи на роботі під час відпусток, не перевіряють пошту, не відповідають на робочі дзвінки і тим більше не вирішують робочих завдань. Однак, не менш важливо позбавляти себе на час відпустки й особистих проблем.

Якщо весь рік ви накопичуєте особисті справи, які плануєте вирішити у відпустці, то це погана звичка. Так ви не відпочиньте якісно, а інколи й справ не вирішите.

Тому, варто вміти відпочивати й від буденних обов’язків: навідуючи всіх родичів, не зовсім любих, а також вирішуючи всі бюрократичні справи, ви втомитесь в рази більше.

Важливі нові емоції та враження

Всі були б раді зупинятися в кращих готелях, але не у всіх є така можливість, варто надавати перевагу речам, які дозволять отримати нові яскраві враження. Адже, навряд чи номер в п’ятизірковому готелі принесе вам стільки ж емоцій, як стрибок з парашутом чи квиток в знаменитий музей.

Змінюйте коло спілкування

Деякі люди проводять вільний час з колегами чи знайомими, з якими вони так чи інакше, але пов’язані роботою чи спільними справами.

Це погана ідея, адже люди будуть нагадувати вам про робоче місце, а так і до вигорання не далеко.

Тому, буває корисно відправитись в подорож самому, щоб познайомитися з новим людьми.