Вгору

ТОП-5 спортивних секцій Луцька

Наше місто доволі активно розвивається в усіх сферах та галузях. Сьогодні, ми розповімо вам про спортивний Луцьк.

Не можна не відзначити ремонт стадіонів, нові велодоріжки, спортивні майданчики, які є у багатьох дворах, новітні спортивні секції, змагання, марафони тощо. Спортсменів та простих любителів спорту серед містян чимало. Адже, ранкові проспекти перетворюються у бігові доріжки, а спортивні майданчики — у тренажерні зали на свіжому повітрі.

Ви помічали скільки людей бігає щоранку центральними вулицями? Чимало, чи не так? Але, якщо біг — це не ваше, то у нашому міста завжди можна знайти спортивну альтернативу до душі. Головне — бажання, а далі вибір лише за вами. Але пам’ятайте, що спорт приносить неабияку користь для вашого організму, продуктивності та загального стану здоров’я.

Отож, рейтинг спортивних секцій міста для дітей та дорослих, за версією журналістів ВолиньТоп:

Бокс у центрі “Інтер Атлетика”

Помилково думати, що бокс — це суто чоловічий вид спорту. Зовсім ні. Адже, туди радо ходять і жінки, аби відчувати свою внутрішню силу та у разі чого дати відсіч будь-якому чоловіку. Якщо ви не впевнені, що бокс — це ваше, то можете спробувати перше пробне заняття. Власне, якщо вам не сподобається, то в “Інтер Атлетиці” функціонує ще декілька спортивних секцій: аеробіка, фітнес, йога.

“ANT Sport Health Academy”

Це спортивна академія, яка пропонує багато спортивних напрямків, серед яких: тайський бокс, бокс, тренажерна зала, фітнес, TRX зона, функціональний тренінг. Також, слід зауважити те, що тут знайдуться групи для кожної категорії людей, адже у “ANT Sport Health Academy” існують дитячі групи, групи здоров’я та окремі спортивні групи. Отож, на нашу думку, це чудова нагода спробувати себе у різних напрямках спорту та обрати найбільш оптимальний варіант для себе.

“Прайд”

Спортивний клуб “Прайд”  – чудова можливість випробувати себе в бойових мистецтвах. Тут навчають не лише правильному самозахисту, але й прищеплюють любов до справжніх козацьких боїв. До прикладу, саме з ініціативи «Прайду» створена федерація українського національного виду спорту – козацький двобій.

“GARDA”

Спортивний клуб “GARDA” пропонує заняття з таких видів спорту: джиу-джитсу та грепплінг, ММА, бокс, кросфіт та СФП (спеціальна фізична підготовка). На вас чекає кваліфікований тренерський склад — багаторазові чемпіони та призери України і Європи з бойових мистецтв, діючі спортсмени: Михайло Савчук, Іван Сильман, Дмитро Ковальчук, Вікторія Казакова. Тут діють як дорослі, так і дитячі групи.

Клуб “Лева”

Клуб Лева — це академія футболу для дошкільнят. Тут займаються хлопчики та дівчатка віком 3-6,5 років. На сайті зазначають, що у цьому клуб не лише спрямовують свою увагу на футбольні заняття, але й на гармонійний розвиток дитини, тобто — розвивають їх всебічно. Також, пропонують приємний бонус для усіх охочих займатись — перше безкоштовне тренування.

Долучайтесь

РЕКЛАМА