Вгору

ТОП-5 шкідливих звичок

Ми створили ТОП-5 шкідливих звичок, які можуть вплинути на вас з часом.

За активним життям в звичній буденності ми не помічаємо того, як руйнуємо своє здоров’я на найближчі “надцять” років. Шкідливі звички беруть гору над нами, а ми, лишень, думаємо, що ніякої справжньої школи вони не принесуть. Але, слід зауважити, що так лише на перший погляд.

З часом, якщо зловживати нижчеописаними пунктами, ми точно відчуємо не надто приємні наслідки у роботі нашого організму.

Постійний недосип

Якщо нехтувати правилами здорового сну, то збій у роботі нервової системи – гарантований. Адже, неповноцінний сон стане причиною розсіяної уваги, продуктивності, поганої роботи імунної системи тощо. Наслідків багато, а переваг – немає.

Нехтування сонцезахисним кремом

Насправді, вже усі форуми здоров’я та провідні лікарі постійно наголошують на важливості використання сонцезахисних кремів. Адже, вплив сонця на нашу шкіру – неймовірно шкідливий. Окрім, швидкого старіння, появи зморшок, пігментних плям, надмірне попадання сонячних променів на покрив шкіри здатне посприяти розвитку тяжких захворювань.

Недостатня кількість води

Не секрет, що для хорошого функціонування організму, у день потрібно випивати 2-3 літри води, виходячи з власної ваги. Однак, більшість молодих людей також нехтують цим правилом. Втім, не все так просто, як здається. Адже, якщо не вживати достатню кількість звичайної води, то погіршиться робота нирок, печінки, токсини не матимуть змоги виводитись з організму у потрібних кількостях. І як наслідок – збезводнення та інтоксикація.

Вживання алкоголю

Немає безпечної дози алкоголю. Навіть, якщо ви випиваєте кожного дня невелику кількість червоного вина, сподіваючись на його користь – отримаєте проблеми у роботі серцево-судинної системи. Також, слід зауважити, що це надзвичайно шкідливо для вашої печінки, яка є одним з найголовніших органів людського організму.

Паління

Паління взагалі шкідливе чи не для кожного органу нашого тіла. Тому, радимо якомога швидше кинути цю звичку. Тим паче, якщо у вас доволі міцна сила волі, то такий крок для вас не буде важким. Однак, у будь-якому випадку на допомогу можуть прийти медикаментозні методи.

 

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА