Вгору
  /  ТОП-5   /  ТОП-5 простих кроків до щасливого життя

ТОП-5 простих кроків до щасливого життя

Такі звички, як позбуватися від непотрібних речей, регулярно дізнаватися про щось нове і робити добрі справи допоможуть стати щасливішими. Далі — детальніше.

Всі ми хочемо бути щасливими, здоровими і успішними, але не завжди знаємо, як цього досягти. Напевно ви постійно робите щось, щоб поліпшити якість життя, але можливо, вам не вистачає послідовності. Пропонуємо, розібратись в усьому детальніше.

Складіть список справ і почніть його виконувати

Сядьте і подумайте про все, що ви хочете зробити, перш ніж померти. Хочете вирушити в іншу країну? Стрибнути з парашутом? Вивчити нову мову? У будь-якому випадку, запишіть це. Зробіть різні списки: на місяць і на п’ять років. Люди, як правило, живуть так, ніби вони вічні. Настільки занурюються в “завтра”, що наприкінці в багажі у них виявляється чимало “вчора”, абсолютно нічим не заповнені. Не будуйте свої амбіції навколо вашого життя, будуйте своє життя навколо ваших амбіцій.

Проводьте 24-годинний інтернет-детокс

У сучасному світі ми майже все робимо через Інтернет. Занурившись у всесвітню павутину, ви можете легко заплутатися в житті інших людей і забути про власне. Подумайте про те, як часто ви виходите з дому або офісу, щоб поїсти. І якщо обідаєте в компанії, як часто дивитеся в телефон, замість того, щоб розмовляти з друзями або колегами? Проводьте поза Інтернетом хоча б 24 години на тиждень. Таким чином ви зможете відновити зв’язки з людьми, яких ви любите і про яких дбаєте. Відкладіть телефон подалі і подаруйте всю вашу увагу своїм рідним або близьким — так утворюються найміцніші зв’язки.

Будьте обережні під час читання преси

У більшості випадків засоби масової інформації перебільшують новину чи грають на страхах і інстинктах людей, особливо якщо мова йде про «жовту» пресу. Вони подають інформацію в такому ключі, щоб захопити всю увагу читача, і якщо б цього не було зроблено, більшість просто збанкрутувало б — ніхто не став би їх читати. До нещастя, ми стаємо надзвичайно вразливими і сугестивними, якщо наш мозок постійно бомбардують неточною, перебільшеною або, гірше того, токсичною інформацією. Тому ретельно вибирайте ЗМІ, зупиніться на тих, хто дає інформацію точно і акуратно. Ви здивуєтеся, наскільки оптимістичніше стане ваше життя, коли ви захистите себе від «смажених» новин і публічних скандалів.

Кожен день робіть щось, що вселяє у вас страх

Це дуже легко — жити в зоні комфорту. Це безпечне місце, куди ми тікаємо, коли відчуваємо себе погано. Але мова йде не про радикальні вчинки, скоріше, про щоденні дрібниці, які лякають вас. Маленькі деталі мають велике значення. Якщо ви в змозі виділити 20 секунд кожного дня, щоб зробити щось, що жахає вас, то скоро опинитеся в зовсім іншій соціально-економічній ситуації.

До речі, ви помічали, як люди нервують перед зустріччю або подією — рівно до тих пір, поки вона насправді не відбувається? Передчуття набагато гірше, ніж сама ситуація. Так що дуже важливо нагадувати собі, що більшість речей поза вашої зони комфорту повністю безпечні.

Кожен день робіть добру справу

Запитайте себе: «Що я зробив доброго для світу чи іншої людини сьогодні?» Так, всі ми — жахливо зайняті люди, я в курсі. Але якщо ви вже настільки зайняті, що не можете дозволити собі розкіш допомогти іншій людині, саме час внести корективи в розклад, причому таким чином, щоб можливість робити добро знаходилася в пріоритеті. І неважливо, буде це спонтанна або запланована дія: незабаром ви зрозумієте, що бути в змозі допомогти іншим — одне з найпрекрасніших відчуттів. Коли ви допомагаєте іншим, ви відкриваєтеся так, як ніколи раніше. Це допоможе розібратися в тому, що дійсно важливо в житті.