Вгору

ТОП-5 професій Волині

Ми провели міні-дослідження актуальних вакансій за інформацією сайту “Work.ua”.

Станом на сьогодні є 951 актуальна вакансія у Волинські області, однак, ми розповімо, які професії найбільш затребувані та що вимагають роботодавці.

Продавець-консультант

Чи не найбільше роботодавців Волині шукають продавців-консультантів. Зокрема, нам видало 109 вакансій. Тут і різноманітні продуктові магазини, магазини одягу, будівельні гіпермаркети, магазини побутової і хімії тощо. Середня зарплатня у межах 7-8 тисяч гривень на місяць, однак, є й вакансії з зарплатнею у 10 000. Основними вимогами є досвід, комунікабельність, грамотна мова, відповідальність та уважність. Деякі компанії пропонують спеціальні курси, які допоможуть вам поринути у світ продаж та стати справжнім спеціалістом у цій сфері.

Водій

У пошуку ми знайшли 53 відповідних актуальних вакансій. Шукають водіїв автотранспортних засобів, водіїв-навантажувачів, водіїв-експедиторів та далекобійників. Тут межа зарплатні надзвичайно широка, адже пропонують від 8 000 гривень, до 30 000. Серед вимог зазначається наявність категорії С, Д, Е, та відсутність шкідливих звичок.

Касир

Дещо менше вакансій, а саме 43, за запитом “Касир”. Однак, і тут є з чого обрати. Відтак, роботодавці пропонують зарплатню у медах 7500 – 10000 тисяч гривень на місяць. А також вимагають від потенційного робітника досвід роботи, знання касової дисципліни, відповідальність, привітність та комунікабельність.

Різноробочий

У пошуку за цим запитом ми знайшли 17 вакансій, однак це лише за даними окремого сайту. Тому, насправді, їх все-таки більше. Зарплатня у межах 6 000 – 10 000. Серед вимог – відповідальність та старанність. Більшість роботодавців готові прийняти студентів, або працівників без досвіду. Графік роботи обіцяють гнучкий.

Вчитель

Як не дивно, але вчителів також шукають в інтернеті. Попит є на викладачів профільних предметів, а також на вчителів молодших класів. Зарплатні обіцяють від 6 000 до 15 000. Здебільшого, вакансії публікують приватні школи, які віднедавна відчинились у Луцьку. Запрошують вчителів на повну\неповну зайнятість. Серед вимог – вища, неповна вища освіта та досвід роботи від 1 року, а також любов до дітей.

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА