Вгору
  /  ТОП-20   /  ТОП-5 проектів лучан за міські кошти

ТОП-5 проектів лучан за міські кошти

Лишилося менше тижня до підбиття підсумків голосування за проекти лучан, що претендують на фінансування з міського бюджету.

Сума коштів із бюджету міста на реалізацію однієї ініціативи не повинна перевищувати 50 000 грн. Вартість співфінансування однієї ініціативи повинна бути не менше 10 % від обсягу коштів бюджету міста на її реалізацію. Голосування триває онлайн.

Ідеї різнопланові, явного лідера у голосуванні поки немає, тож ми сформували ТОП за кошторисом від аплікантів.

5. Дитячий простір

Пропонують розширити й урізноманітнити майданчик на території Креативного простору “Озерний вітер” (район Кічкарівка). Там вже є пісочниця, гірка, гойдалки, площина для скелелазання, мотузкові сходи для дітей.
Автор: Сергій Рижков. Бюджет: 44 768 грн.

4. Оригінальний мультик

Головний посил”Планети Неяшок”: кожен із нас відповідальний за свої вчинки. Анімацію виконають у ляльковій (об’ємній) техніці з використанням комп’ютерної графіки. Мульт розповсюдять в інтернеті і будуть показувати на тематичних екологічних подіях.
Автор: Леонід Тивонюк. Бюджет: 50 900 грн.

3. Майданчик для собак

Облаштування біля Палацу учнівської молоді майданчика для вигулу собак на місці, визначеному у додатку №5 до рішення №457-1 виконавчого комітету від 06.08.2014. Встановлення огородження, інформаційних знаків, смітника для відходів життєдіяльності собак.
Автор: Олександр Ванюрський. Бюджет: 57 000 грн.

2. Освітлення надворі

Встановлення трьох металевих опор зі світлодіодними світильниками понад пішохідною доріжкою загального користування у 55 мікрорайоні.
Автор: Ярина Стельмащук. Бюджет: 58 830.
До слова, все, що варто знати про світлодіодні світильники в Луцьку є тут.

1. Луцькі Витязі

Серія з трьох заходів у трьох мікрорайонах міста. Передбачено проведення майстер-класів і змагань з сучасного бою на мечах серед школярів та студентів, а також активних мешканців. Заходи матимуть спортично-історичний підтекст.
Автор: Сергій Ващук. Бюджет: 70 000 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мандрувати в часі – легко” – Ася Куніцина.

 

ТАКОЖ ЦІКАВО: ЛУЦЬК-ІДЕЯ: МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ ГРОШІ ДЛЯ СВОГО ПРОЕКТУ. Заявку на місцевий спільнокошт можна подати онлайн. Портал містить тестові зразки.