Вгору
  /  Люди   /  ТОП-5 продуктів, які слід припинити вживати жінкам: поради волинянкам

ТОП-5 продуктів, які слід припинити вживати жінкам: поради волинянкам

ТОП-5 продуктів, які провокують целюліт та псують жіночу фігуру.

Целюліт — найбільш поширена проблема серед жінок, яка візуально псує вигляд тіла. Власне, навіть у худих жінок може виникати така неприємність. Адже, за інформацією Новости Ю це структурні зміни в підшкірній жировій клітковині. На формування цього неприємного явища впливає і харчування.

Отож, експерти назвали ТОП-5 продуктів, які негативно впливають на жіночу фігуру, викликають целюліт та від яких варто відмовитись просто зараз.

Кофеїн

Власне, це стосується не лише кави, але й інших напоїв, які містять кофеїн: міцний чай, како, кока-кола тощо. Звичайно, ці напої підвищують вашу продуктивність та заряджають енергією, однак, є й інша сторона — кофеїн порушує кровообіг. Як наслідок, при регулярному вживанні кави та кофеїновмісних напоїв, буде посилюватись ризик утворення целюліту.

Продукти, що містять цукор у великих кількостях

Не секрет, що користь від вживання цукру – надзвичайно мізерна. Однак, він призводить до великої кількості проблем, в тому числі й целюліту та надмірної ваги. Адже, солодощі, продукти, що містять цукор: шоколад, цукерки, газовані солодкі напої – призводять до високого рівня глюкози у крові. А далі, посилюється синтез інсуліну, який, в свою чергу, понижує еластичність шкіри та провокує появу набряків та целюліту.

Сіль

Знову ж таки, велика кількість солі в організмі призводить до набряків та целюліту. Намагайтесь не вживати надто солоних страв та продуктів, аби завжди тримати своє тіло у гарній формі.

Фаст-фуд та інша “швидка їжа”

Їх дія на організм подібна до негативного впливу цукру та солі. Крім цього, в них міститься ще і велика кількість ароматизаторів, барвників, підсолоджувачів — домішок, що викликають порушення кровообігу.

Алкогольні напої

Майже усі алкогольні напої провокують вироблення гормону — естрогену. Це жіночий статевий гормон, який стимулює відкладення жиру і утворення целюліту.

Отож, радимо волинянкам слідкувати за своїм здоров’ям та фігурою. Адже, ми те, що ми їмо. Дбайте про свій організм!