Вгору
  /  ТОП-5   /  ТОП-5 правил красивого позування під час фотосесії

ТОП-5 правил красивого позування під час фотосесії

Кожна дівчина мріє про красиву фотосесію, де вона буде в центрі уваги. Втім, у більшості мрія так і не збувається, через невпевненість у собі.

Така проблема зумовлена, в першу чергу, невмінням позувати перед камерою, або ж невпевненості у власній фотогенічності.

Сьогодні, ми хочемо розповісти вам про декілька “лайфхаків”, які допоможуть вам вийти на фотографіях якнайкраще. Більшість поз покликані  на те, щоб приховати недоліки моделі, натомість продемонструвати переваги. Насправді, при вмілому позуванні будь-яка дівчина стане справжньою фотомоделлю.

Слід пам’ятати, що фотографії на телефон — не зовсім фотосесія. Тому що, саме у фотостудії якість фото буде значно кращою, а про ваш вигляд подбають стилісти, гримери, а при потребі — дизайнери. Усе, що вам потрібно — замовити фотосесію у фотостудії “Ферма”. А результат вас точно приємно здивує.

Отож, декілька секретів позування для тих, хто готується або планує замовити професійну фотосесію.

Рівна спина

Здавалося б, що може бути простіше — це ж очевидно! Однак, намагаючись прийняти невимушену позу, ми часто забуваємо про рівну спину. В результаті талія виглядає менш стрункою, груди опускаються донизу, шия здається коротшою, а живіт — більшим. Тому рівна спина — найперший та найголовніший секрет.

Станьте упівоберта

Ним користуються більшість зірок та моделей. Коли ви стоїте упівоберта до камери, повернувши руки та обличчя до неї та відвівши одне стегно назад, частина силуету немов би потрапляє у тінь, і фігура виглядає більш тендітною. Те ж відбувається і з обличчям внаслідок природних тіней від носа та вилиць, коли на нього падає трохи світла збоку.

Перенесіть вагу тіла назад

Щоб отримати невимушену фотографію та легкий образ, перенесіть вагу на ту частину тіла, що знаходиться далі від камери. Передня частина, таким чином, залишиться легкою, без ваги та зайвого напруження.

Живіт у себе — сідниці назад

І хоча останнім часом все частіше можна зустріти професійні фото з відведеними уперед стегнами (навіть манекени в магазинах часто так стоять), ця поза здатна візуально викривати недоліки фігури. А щоб приховати їх та отримати гарний силует, краще за все випрямити спину, злегка прогнутися у поперек та відвести сідниці назад. Це правило працює і для фото анфас, і для позицій упівоберта.

Не притискайте руки до корпуса

Найтоншу лінію силуету, талію, має бути видно на фото, тому руки потрібно трохи відвести від тіла — так, щоб лишився просвіт. У іншому випадку, якщо притиснути руки до корпусу, вони зливаються з ним і здаються одним цілим.