Вгору
  /  ТОП-5   /  ТОП-5 порад, як зробити інтимне життя кращим

ТОП-5 порад, як зробити інтимне життя кращим

Хіба ж у світі не знайдеться людина, якій не хотілося б урізноманітнити своє сексуальне життя?

Допомогти своїми порадами може “ВолиньТоп”. Портал Delfi вивчив результати досліджень, проведених в різних куточках світу і сьогодні розповідає про те, що ж вченим вдалося виявити і як далеко вони готові зайти в своїх рекомендаціях.

Червоний колір

Чоловіки вважають більш привабливими жінок, в одязі яких присутній червоний колір. Різноманітні відтінки червоного можуть вплинути на сприйняття привабливості жінки. Втім, кольорова гамма ніяк не допоможе представницям слабкої статі бути в очах чоловіків більш розумними, кмітливими або компетентними в будь-якій області. Врахуйте це.

Розмовляйте про це

Люди, які не соромляться говорити про секс, чого б їм хотілося отримати від сексу, відчувають себе більш задоволеними. Не кажучи вже про тих, хто ділиться з партнером своїми бажаннями прямо під час сексуального акту. Тим же, хто побоюється озвучувати свої бажання, вчені радять почати з невербальних сигналів свого партнера.

Смійтесь частіше

Виявляється, сміх не тільки продовжує життя, але і покращує секс. Це відбувається через те, що, коли людина сміється, вона активно залучає свою серцево-судинну систему: збільшується частота серцевих скорочень і поліпшується кровообіг. Все це сприятливо позначається і на сексі, під час якого організм людини “переживає” приблизно той же набір реакцій (з деякими доповненнями). Тому подивіться комедію перед тим, як перейти до справи. І все ж анекдоти під час процесу розповідати не варто.

Секс з ранку — чудово

Як вважають вчені, ранковий секс не тільки позитивно позначається на здоров’ї і настрої людини, але і дозволяє розтягнути задоволення на більш тривалий період часу. Рівень тестостерону в організмі досягає свого піку вночі, так що з ранку більшість чоловіків буває дуже навіть не проти того, щоб затриматися в ліжку. Крім того, вранці наш організм відчуває себе відпочив і готовим на більш серйозні подвиги, ніж ті, що він може дозволити собі після важкого робочого дня.

Фіолетовий колір у спальні

Люди, в чиїх спальних кімнатах зустрічається фіолетовий колір (будь то колір меблів або постільної білизни), ведуть більш активне сексуальне життя. Так, наприклад, ті, хто вважає за краще “50 відтінків сірого”, в середньому займаються сексом 1,8 рази в тиждень, а любителі фіолетового – 3,49 рази. Далі по частоті кольору розподілилися наступним чином: червоний (3,18), блакитний (3,14), рожевий (3,04) і чорний (2,99).