Вгору
  /  Медіа   /  ТОП-5 найвпливовіших зірок інтернету

ТОП-5 найвпливовіших зірок інтернету

Зірки інтернету — ті, за ким ми щоденно слідкуємо, читаємо їхні блоги та переглядаємо цікаві фото з різноманітних івентів. Читайте найпрестижніший рейтинг популярності їх блогів.

Отож, щотижневий американський журнал Time створив рейтинг найвпливовіших зірок інтернету, за якими щоденно слідкують мільйони користувачів. Пропонуємо його для вашого прочитання. Можливо, ви відкриєте для себе нові, цікаві сторінки у соціальних мережах.

Меган Маркл та принц Гаррі

Доволі нещодавно герцоги Сассекські створили власну сторінку в соціальній мережі Instagram. Однак, за перші 6 годин від створення акаунту на них вже підписалось мільйон користувачів. Отож, доволі передбачувано, що вони потрапили до такого престижного рейтингу. Їх спільний акаунт має назву “sussexroyal”.

Lil Nas X

Репер Lil Nas X здобув чималу популярність у мережі, публікуючи меми. Згодом його дебютні треки підкорили меломанів та наразі займають одні з перших позицій у світових чартах. Зараз на нього підписано понад 3 мільйони користувачів. Його сторінка у соціальній мережі Instagram має назву “lilnasx”.

Аріана Гранде

Ця співачка здобула неймовірну популярність по всьому світу. Однак, хибно стверджувати, що її успіх – це лише завдяки пісням та голосу. Частину її популярності їй забезпечив успішний блог у соцмережі Instagram. Зараз за нею стежать понад 159 мільйонів людей. Її сторінка: “arianagrande”.

Дональд Трамп

Не дивно, але й політики потрапили до цього відомого рейтингу. Зокрема, президент США Дональд Трамп. Він  звітує у своєму блозі в Instagram перед американцями та висловлює свою позицію щодо резонансних питань у мережі. Зазначають, що Трамп дещо раніше, за одну добу опублікував понад 80 дописів. Його сторінка: “realdonaldtrump”.

World Record Egg

А це взагалі ані зірка, ані політик. Це — яйце. Так-так, звичайне, куряче яйце! Але, з незвичайною історією: працівнику рекламного агентства Крісу Готфрі захотілось опублікувати фото звичайного курячого яйця із закликом допомогти йому перевершити перше фото доньки Кайлі Дженнер, що отримало 18 мільйонів вподобань. За лічені дні допис зібрав понад 53 мільйони, а World Record Egg став беззаперечним рекордсменом у мережі.