Вгору

ТОП-5 кращих дитячих садочків міста Луцька

Рейтинг найкращих садочків міста Луцька за відгуками лучан.

Відразу після того, як у вашій сім’ї з’явилась дитина, радимо розпочати пошук найкращого садочка, який ідеально підійде для вашого малюка. Адже, рекомендовано ще під час першого місяця життя дитини стати у чергу на сайті міськради, якщо ж ви все-таки оберете державний дошкільний заклад. Однак, якщо ви розглядаєте ідеальне місце для вашої дитини з-поміж приватних садочків, то можете зачекати й до виповнення річного віку.

У Луцьку є 40 державних садочків, серед яких лише декілька зайняли провідні позиції у нашому рейтингу. А от приватних набагато менше, однак схвальних відгуків про них чимало. Отож, пропонуємо ознайомитись вам з нашим рейтингом та обрати ідеальний садочок для своєї малечі.

“Happy Kids Club”

Це приватний дошкільний заклад, який розміщений за адресою проспект Перемоги, 30. Цікавий садочок з індивідуальним підходом до кожної дитини. Тут велика команда професіоналів, які акцентують увагу на розвитку малюків. Просторі кімнати, власна кухня, ігровий майданчик, відеоспостереження – це ще не усе, чим може пишатись цей заклад. Єдине – висока, за відгуками батьків, ціна. Однак, вона обумовлена багатьма факторами розвитку садочка.

“Долоньки”

Це також приватний розвивальний центр. Вони позиціонують себе, як “місце щасливих дітей”. І з цим можна погодитись, бо споглядаючи на їхні світлини та відео, усі діти задоволені своїм перебуванням у цьому дошкільному закладі. Знаходяться за адресою Івана Франка, 8. Великий двоповерховий будинок, з власною територією – дітям є де проводити активні ігри. Також, тут три рази на тиждень розвивальні заняття, а у спекотний період – басейн. Весело, цікаво, пізнавально.

ДНЗ №29 “Сонечко”

Державний дошкільний заклад, який має одну особливість – компенсуючий тип. Тобто, це не звичайний садочок, а для діток, які мають деякі обмеження, а саме – захворювання дихальних шляхів. Відгуки були здебільшого позитивні, тут і цікаві ігри, музичні уроки, активні прогулянки на свіжому повітрі. Місце розташування  – Привокзальна, 6а.

ДНЗ №32 “Ромашка”

Цей дошкільний заклад освіти також є державним. Він впевнено демонструє те, що не лише приватні садочки можуть пишатись своєю репутацією, а й – державні. Нам розповіли, що місць у садочку майже немає, усі групи переповнені, а батьки – цілком задоволені садочком своїх дітей. Звичайно, тут турбуються про дозвілля та розвиток дошкільнят, адже малюки з задоволенням відвідують садок. Він знаходиться за адресою проспект Перемоги, 13а.

“Плай”

І 5 позицію нашого рейтингу ми віддамо приватному закладу – Плай. Тут також слід відзначити повністю завантажені групи та чергу з батьків, які хочуть віддати туди свою дитину. Садочок функціонує з 9 до 18, а також є розвивальні групи для діток віком від 1,5 до 2, та від 2 до 3. А також, групи неповного дня. У “Плаї” надзвичайно активний розпорядок дня: фітнес, музика, англійська мова та заняття для розвитку дрібної моторики.

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА