Вгору
  /  Люди   /  ТОП-5 книг, які варто прочитати: поради волинянам

ТОП-5 книг, які варто прочитати: поради волинянам

Ми зібрали ТОП-5 найпопулярніших книг, які мають попит у книжкових крамницях нашого міста.

Для тихого, літнього, затишного вечора чи не найкраще підійде приємна, легка книга. Звісно, кожен підбирає книгу виходячи з власних вподобань, смаків та цілей. Втім, зазвичай, люди читають відгуки про книги та дивляться їх позиції у різноманітних рейтингах, аби точно не помилитись з вибором. Тому, ми вирішили створити для вас список ТОП-5 книг, які мають не просто вам сподобатись, але й стати корисними.

Ліна Костенко “Триста поезій”

Ім’я поетеси Ліни Костенко лунає по всьому світу та лунатиме крізь часи… Талант  – не єдина її перевага. Вона уособлює незламний дух, гідні принципи та справжній патріотизм. Можна багато розповісти про талант поетеси, однак, краще про неї розкажуть її твори. Найвідоміші вірші з різних часів творчості та на різноманітні теми увійшли до збірки  «Триста поезій». Це найповніше зібрання поетеси за часів Незалежності.

Франц Кафка “Оповідання, романи, листи, щоденники”

Це перше в Україні ґрунтовне зібрання творів Кафки, здійснене трьома знаними майстрами перекладу: Євгеном Поповичем, Олексою Логвиненком, Петром Таращуком. У книзі вибраних творів Франца Кафки — одного з найвидатніших німецькомовних письменників ХХ століття, австрійського чиновника, єврейського страдника і громадянина Чехії — подано оповідання з усіх прижиттєвих та посмертних видань, романи «Процес», «Америка» (уривок), «Замок» (уривок), а також його листи і щоденники.

Маркус Зузак “Крадійка книжок”

Книга розповідає про серйозні речі — нелегку долю однієї сім’ї в часи Другої світової війни. Недарма основним оповідачем у ній представлено саму Смерть. Якби не звичка красти книжки та талант до вигадування й розказування історій, головній героїні не вдалося би підтримувати своїх близьких. Цей твір — про хороших і світлих людей у темні та важкі часи, про вічні цінності, маленькі особисті перемоги та фатальні помилки, тож читачам знайдеться що обговорити.

Джордж Орвелл “1984”

Цей роман один з найголовніших та найважливіших романів минулого сторіччя. Книга після якої поринаєш у океан думок. Починаєш аналізувати довічні актуальні питання: що таке влада та який вплив вона має на суспільство; якими засобами маніпулює; чи надає вона суспільству свободу або все це гра, а люди лише засоби.

Оскар Вайлд “Портрет Доріана Ґрея”

“Портрет Доріана Ґрея” — вершина проповідуваного Оскаром Вайлдом естетизму і водночас великої мистецької сили заперечення декадентських крайнощів цієї концепції; це один із найпарадоксальніших романів модернізму.Моральний злочин призводить до колапсу естетики. Ще один і, можливо, найголовніший урок цього роману полягає в тому, що людина не може надміру загравати ані з мистецтвом, ані з життям.

Власне, усі ці книжки є у місцевих книжкових крамничках. Тому, якщо щось припало вам до душі, то радимо не зволікати з купівлею, а придбати якнайшвидше та насолоджуватись приємним читанням.