Вгору

ТОП-5 художників Волині

Ми зібрали найкращих художників Волині у одному рейтингу та розмістили їх у довільному порядку.

Волинська область переповнена творчими людьми. Голосисті краяни, талановиті митці, креативні ідейники – це далеко не увесь перелік талантів волинян, однак, серед нас є ті, чиї роботи прикрашають стіни всесвітніх виставок, а почерк – прирівнюють до відомих художників.

Волинь – унікальна. Сьогодні, ми розповімо вам про талановитих художників, митців, які прославляють нашу область далеко за межами України.

Паламарчук Анатолій

Народився у місті Луцьку. Закінчив Луцьку дитячу художню школу. Працює у техніках шовкографії, лінорит, офорт, мокуліто. Брав участь у міжнародних, республіканських, регіональних виставках та створював персональні. Зокрема, у 2002 та 2017 роках у Луцьку. Роботи:

Головань Микола

Відомий волинський скульптор, який власноруч побудував унікальний “будинок з химерами”, який став пам’яткою Волині. Художні роботи:

Грицай Олександр

Народився в с.Бережці, Любомльського району. Навчався у Харкові в художньому інституті. Його роботи прикрашають церкви, університети, собори. Брав участь у всеукраїнських виставках. Живе та працює у Бережцях. Роботи:

Ясинський Богдан

Викладач Луцького технічного державного університету. Народився у Львівській області, однак зараз проживає у Луцьку. Учасник всеукраїнських, регіональних, республіканських виставок. Роботи:

Рубан Микола

Хоч він і народився в с. Гнідинці Чернігівської області, але його сім’я художників тісно пов’язана з Луцьком. Микола Захарович деякий час також працював у Волинських художньо-виробничих майстернях художником. Згодом, організовував у місті дві своїх виставки. Роботи:

Джерело фото: https://www.volart.com.ua/

Долучайтесь

РЕКЛАМА