Вгору
  /  Арт   /  ТОП-5 фотостудій міста Луцьк у 2019 році

ТОП-5 фотостудій міста Луцьк у 2019 році

Сфера фото та відео набирає дедалі більше обертів та має неабиякий попит серед лучан.

Все тому, що чи не кожен пересічний містянин жадає мати гарне портретне фото, яке не соромно буде показати дітям та онукам. Сім’ї все частіше замовляють сімейні фотосесії, пари – “love story”, а для новонароджених обирають фотосесії у стилі “new born”.  Частіше, люди обирають для фотосесій саме студії, адже там ідеально створене фотографами освітлення, гарні декорації та оригінальні фотозони.

Задля того, аби вам було легше обрати свою фотостудію з-поміж найкращих, ми створили актуальний рейтинг на 2019 рік, кращих фотостудій нашого міста.

“Ферма”

Ця фотостудія тримає “марку” ще з 2018 року, адже, ще тоді займала провідну позицію нашого рейтингу. Тут вас радо зустрінуть професіонали, запропонують фото та відео зйомку. А завдяки над професійному обладнанню, ваші фото вийдуть надзвичайно якісними. Також, вони можуть пишатись 7 метровим хромакейним екраном, який ексклюзивно є лише у “Фермі”. Тут вам запропонують не лише послуги фотографів та відеографів, але й оренду фотостудії, та просторий медіа коворкінг.  Адреса: Рівненська вулиця, 76A.

“Krapka”

Ця фотостудія відкрилась доволі недавно, однак вже отримала безліч схвальних відгуків. Фотографи відносяться до кожного клієнта привітливо та працюють з урахуванням усіх побажань. Тут практикують усі види зйомок, включаючи фотосесії новонароджених. Також, пропонують оренду локацій для зйомок. Адреса: вулиця Рівненська, 76а, офіс 309.

“Ярко”

Ця фотостудія запропонує на ваш вибір яскраві, цікаві фотозони та затишні куточки для сімейних фотосесій.Також, тут пропонують навчання для людей, які хочуть працювати у сфері фотографії. Серед послуг: студійна фотозйомка, виготовлення фотокниг, оренда фотостудії. Адреса: проспект Відродження, 49а.

“Marmelad”

В цій фотостудії вам запропонують професійні фотосесії на фоні сучасних та цікавих декорацій. А також, тут є 2 творчих кімнати Black room, White room, інтер’єрна фотозона для нареченої, унікальна грифельна стіна, на якій крейдою можна намалювати будь-які вислови та слова. Напрямок – сімейні, дитячі та весільні фотосесії. Адреса: вул.Шевченка,7.

“Фотоексперт”

Тут вам запропонують виготовлення фотографій: художніх та на документи; фотозйомку урочистих подій, продаж фототоварів та поліграфічні послуги. Професійна команда – запорука хорошого результату. Адреса: проспект Відродження, 10.