Вгору
  /  Політика   /  ТОП-3 волинян у телепроекті “Нові Лідери”. ВІДЕО

ТОП-3 волинян у телепроекті “Нові Лідери”. ВІДЕО

Навесні стартував набір героїв до телепроекту “Нові Лідери”, від Волині зголосилося 15 людей, які позиціонували себе як діячів суспільно вагомої сфери. Пропонуємо пригадати наразі найуспішніших.

Проект «Нові лідери»  є громадською ініціативою, що реалізується у мережі Інтернет та в ефірі телевізійного каналу ICTV, а також за підтримки інших телеканалів в Україні.

Кожен аплікант – людина з метою і проектом. На першому етапі тривало ознайомлення з онлайн-анкетами учасників і голосування. Сформували топ-100, який на 50% складається з лідерів глядацького голосування та на інші 50% – з лідерів за оцінками відбіркового комітету.

Серед 15 волинян більше 100 голосів набрали п’ятеро: Сергій Чуріков, Алла Гонтар, Сергій Цюриць, Андрій Ткачук і Тарас Шкітер. Серед них у подальшому випробуванні втрималися Сергій Чуріков (1141 голосів) та Алла Гонтар (1099 голосів), а от Тараса Шкітера відзначила саме відбіркова комісія. Тепер саме ці троє готуються до найзапеклішого змагання: до 17 серпня учасники повинні підготувати презентації своїх програм, стан їх реалізації та досягнуті результати.

Опісля відбіркова рада сформує топ-10 лідерів, які стануть учасниками фінального телевізійного етапу конкурсу. Долю переможця визначить голосування телеглядачів, наразі ж шанси рівні. За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець/ниця проекту “Нові лідери” отримає грошовий приз – понад 1 млн. грн. До речі, учасники мають право залучати спонсорів з метою отримання фінансової, організаційної чи іншої підтримки в реалізації своїх програм.

 

Сергій Чуріков

Мета: Створити умови для легального ввезення вживаних авто з ЄС.

План:

  • скасувати обмеження на ввезення та продаж усіх авто з пробігом. Установити розумні податки, які становитимуть близько 25% вартості авто (не більше 5% мита та 20% – “формула 5/20”).

Освіта

Закінчив з відзнакою ВДУ імені Лесі Українки у 2001 році за спеціальністю “всесвітня історія”. Із 1999 року паралельно навчався у Львівському Національному університеті ім. І. Франка (заочна форма) за спеціальністю “правознавство”, де закінчив навчання у 2004 році. 2002 – 2003 рр. – проходив строкову службу у Харківському навчальному центрі МНС України (м. Мерефа-3) – сержант запасу.

У 2016 році пройшов курс навчання “Політичні шляхи до вільних ринків та промоція підприємництва” у міжнародній академії лідерства. (International Academy for Leadership, Gummersbach, Germany).

Досвід роботи

2003 – 2005 рр. – працював юрисконсультом у СТзОВ “Україна”.

2004 – 2005 рр. – працював юрисконсультом ВАТ “Ковельське ШБУ № 63”.

2005 – 2007 рр. – приватний підприємець: юридичні послуги, кадрове агентство.

2007 р. по теперішній час – генеральний директор ПП МКА “Європейський Стандарт”.

2009 р. по теперішній час – голова правління EuroStandard Sp. z o.o. (Gdynia, Poland).

Алла Гонтар

Мета: Видобування місцевих корисних копалин для забезпечення комунальних закладів та малозабезпечених верств населення паливом.

План:

  • Створення комунального підприємства (робочих місць).
  • Підготовка нормативно-правової документації на земельну ділянку площею 13 га для видобування торфу до 2 метрів для власних потреб.
  • Підготовка площі для добування торфу. Придбання (або оренда) техніки для валкування та пресування торфу.
  • Рекультивація земельної ділянки під пасовище. Забезпечення комунальних закладів та малозабезпечених громадян паливом.
  • Розробка та подання інформації про корисні копалини інвесторам.

Освіта

1991-1995 рр. – Луцьке педагогічне училище ім. Ярослава Галана, спеціальність “Вчитель початкових класів з додатковим образотворчим мистецтвом”.
1996-2001 рр. – Волинський держаний університет імені Лесі Українки, факультет “Соціальна педагогіка”.
З 2018 року – Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, сертифікаційна програма – “Юрист у сфері місцевого самоврядування”.

Досвід роботи 

1995-1997 рр. – вчитель початкових класів;
З 1998 року – підприємець;
2000-2008 рр. – співзасновник та директор українсько-німецького ТзОВ “ЕВА”;
1999-2004 рр. – депутат Журавичівської сільської ради;
З 2015 року – Журавичівський сільський голова.

Тарас Шкітер

Мета: проект «Захист інтересів виборців в округах без депутатів» спрямований на вирішення проблеми належного представництва інтересів громадян у місцевих радах України, захист їхніх інтересів та актуалізація необхідності зміни виборчої системи.

План:

  • лютий 2018 р. – грудень 2019 р.: Ознайомлення мешканців із механізмом залучення коштів на «округи без депутатів».
  • вересень 2018 р. – грудень 2019 р.: Проведення  інформаційної кампанії на загальнонаціональному рівні про проблематику «округів без депутатів» та надання консультацій представникам інших органів місцевого самоврядування щодо розробки подібних програм та шляхів їх реалізації.

Проміжною метою проекту є підвищення рівня бюджетного фінансування 12 територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів до Луцької міської ради. Кінцевою метою проекту є розробка пропозицій щодо вдосконалення виборчого законодавства, які унеможливлюватимуть існування «округів без депутатів» в Україні.

Освіта

2008 – 2013 рр. – навчався у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія». Спеціальність – стоматологія.

У 2015 році пройшов курс з медіа та журналістики, написання текстів та підготовки контенту у «Вільній школі журналістики». У 2017 році пройшов курс з політтехнологій та технологій PR у «Вільній школі політтехнологій та PR».

Досвід роботи

2013 – 2015 рр. – проходив інтернатуру у Волинській обласні клінічній лікарні у відділенні щелепно-лицевої та пластичної хірургії.

Із 2015 року до сьогодні – працює в ТОВ «Контент менеджмент груп».  Генеральний продюсер суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний погляд LIVE», директор ТОВ «Інформаційне агенство «Конкурент».

Інформацію підготовлено за матеріалами https://novilidery.com/. Фото учасників із мережі фейсбук.

В Луцьку діє місцевий спільнокошт Луцьк.Ідея: без жодних зволікань готовий допомогти добрим намірам справдитися.  Реєстрація і додавання проекту на сайт є безкоштовними.