Вгору

ВолиньТоп

  /  Луцьк   /  ТОП-3 торгових центрів Волині

ТОП-3 торгових центрів Волині

Топ-3 найкращих торгових центрів Волині.

Луцьк – місто відкриттів. Не дивлячись на порівняно невеликі масштаби, воно активно розвивається у всіх галузях. Будуються новобудови, озеленюються парки, зводяться торгові центри…про які ми сьогодні й поговоримо.

Торгових центрів на Волині є безліч, однак лише деякі з них заслуговують потрапити до нашого рейтингу “ТОП”, за думкою журналістів ВолиньТоп.

ПортСіті

Великий торговий центр ПортСіті є найпопулярнішим серед волинян. Адже, тут ви зможете не лише придбати одяг різноманітних торгових марок, але й провести цікаво час з сім’єю. В ПортСіті ви зможете смачно поїсти у різноманітних кафе, яких там, до слова, вдосталь. Покататись на роликах, відвідати кінотеатр з великими залами та різними форматами, на свята послухати місцевих виконавців та відвідати цікаві ярмарки. Ну і звичайно ж придбати цікавий одяг завдяки широкому вибору різноманітних магазинів.

Центральний універмаг міста Луцька

Цей універмаг містить безліч магазинів не лише одягу, але й годинників, косметики, аксесуарів, ювелірних виробів, іграшок, книжкових крамничок та магазинів рукоділля. Також, на останньому поверсі функціонує заклад швидкого харчування, де ви зможете поїсти після виснажливого дня шопінгу та вдалих покупок. У цьому магазині точно знайдеться усе, що вам потрібно.

Гранд-Волинь

Це не просто торговий центр – це символ моди та краси, принципово нове місце суспільного життя міста, шопінгу та розваг, зустрічей та побачень. Крім того у комплексі знаходиться сучасний офісний центр.Загальна площа торгового центру складає 7500 кв.м., на яких розміщено близько 50 магазинів, 30 офісних приміщень, ресторан, нічний клуб, літні тераси, сучасний тренажерний зал, коктейль бар.

Долучайтесь

РЕКЛАМА