Вгору
  /  Медіа   /  ТОП-3 телеканали Луцька

ТОП-3 телеканали Луцька

У Луцьку неабияк активно розвивається сфера телебачення.

Звичайно, не так як у містах-мільйонниках, але на рівні інших невеличких містечок, сфера телебачення у Луцьку – виглядає достойно. Нові телеканали відчиняються, старі намагаються також йти у ногу з часом, отож, лучани можуть не нарікати на неякісний ТВ-контент.

Відтак, ми вирішили створити рейтинг ТОП-3 найкращих телеканалів Луцька, за думкою журналістів ВолиньТоп. Ми хочемо, аби ви дивились лише якісні програми та новини.

“Волинь:UA”

Філіал від UA:Суспільне, чудово тримає марку у Луцьку. Тут з’являються нові програми, ведучі та ідеї. До прикладу, у ранковій програмі, яка виходить щоранку у будні дні “Ранок Нової Волині”, ви можете познайомитись з творчістю багатьох талановитих містян, або ж почути важливі поради відомих лікарів. Завдяки програмі “Новини” ви зможете завжди тримати руку на інформаційному пульсі області. Загалом, вмикайте і вам точно буде цікаво.

“12 канал”

Цей канал з’явився доволі недавно. Молода, креативна команда вигадує дедалі більше цікавих проектів та успішно втілює їх. Цікаві, оригінальні програми точно не залишать вас байдужими. До прикладу у проекті “ТОП-школа” порівнювали та відвідували різноманітні школи міста та показували усю атмосферу зсередини. Програма “Актуально” виходить у ефір з цікавими політичними постатями та висвітлює дійсно актуальні питання для багатьох містян. Цей канал про сучасність та цікавий підхід.

“Аверс”

На цьому каналі також виходить чимало цікавих програм, які буде цікаво переглянути навіть малечі. До слова, нещодавно був проект де висвітлювали талановитих вокалістів-школярів, а переможці отримували свої нагороди. Інформаційних програм також вистачає: “На часі”, “Про спорт”, “Новини підсумки” тощо.

Отож, як бачимо, лучанам є з чого обрати та що подивитись увечері. Однак, слід пам’ятати про медіаграмотність та вміти розрізнити перевірену інформацію від фейків.