Вгору

ТОП-3 сауни Луцька

Сауна – чудове місце для відпочинку компанії друзів. Ми вирішили створити рейтинг ТОП-3 сауни Луцька, аби вам було легше обрати хорошу сауну з-поміж великого вибору закладів.

Міф , що сауни обирають лише ті, хто сподівається на вельми “доступних” дівчат у приміщенні та на повну відсутність жінок та анонімність. Це все вигадки. Адже, сауна – це чудова можливість відпочити від буденних справ, як слід провести своє дозвілля у колі друзів чи сім’ї та розвантажити мозок від надокучливих думок.

Водяний масаж покращить кровообіг у організмі людини, підвищить продуктивність, а розслаблення всіх м’язів тіла забезпечить довшу витривалість їх у майбутньому. Радимо вам відвідувати сауни хоча б раз на два-три місяці. Це якомога краще вплине не лише на нервову систему, але й на загальний стан організму.

Отож, ТОП-3 сауни міста Луцьк:

Готельно-ресторанний комплекс “Patio di fiori”

Тут вам запропонують готельні послуги. Святкування урочистих подій до 45 осіб. Середземноморська кухня. Жива музика під замовлення. Перукарські та косметологічні послуги, манікюр, макіяж. Солярій, сауна, масаж. Антицелюлітне, шоколадне та водоростеве обгортання. Адреса: вулиця Кравчука, 13

Теремнівські сауни

Тут клієнтам пропонують сауни з басейном, джакузі, сухим та мокрим паром, супутниковим телебаченням, кондиціонером, масажем. Загалом, усі можливі зручності для улюблених клієнтів. Адреса: вулиця Мисливська, 1.

Рекреаційний комплекс “Срібні лелеки”

Це затишний тризірковий готель, ресторан з європейською кухнею та банкетним залом до 150 осіб, кафе з альтанками та смачними стравами з мангалу. А також, пропонують послуги російської сауни і хамаму, басейн з гідромасажем. Адреса: вулиця В’ячеслава Чорновола, 17.

 

Долучайтесь

РЕКЛАМА