Вгору
  /  Статті   /  ТОП-3 правил догляду за шкірою перед сном: поради волинянкам

ТОП-3 правил догляду за шкірою перед сном: поради волинянкам

Насправді, денний та нічний догляд за шкірою суттєво відрізняється. Ми вирішили розповісти волинянкам про особливості нічних засобів для шкіри.

Косметолог Ксенія Ведищева розповіла “24 телеканалу” про ТОП-3 правил догляду за шкірою перед сном. Власне, мета нічного догляду — відновлення шкіри. Отож, вночі шкіра і весь організм повинні відпочивати.

У засобах для нічого догляду додані інгредієнти для живлення, зволоження, покращення структури шкіри. У нічний час проникність шкіри збільшується, засоби захисту працюють сильніше.

Тому важливо правильно доглядати за нею не тільки вдень, але і ввечері.

Наносьте крем на обличчя за годину до сну

Треба дати час, щоб засіб вбрався та дав певний ефект. У іншому випадку крем може залишитися на подушці.

При цьому засіб варто наносити на шкіру стільки, щоб це приносило відчуття комфорту. Тут не працює принцип “чим більше, тим краще”.

Зайва кількість кремів, масок, концентратів перетвориться на неприємну плівку на шкірі. А от надлишки варто просякнути паперовою серветкою.

Відштовхуйтесь від потреб власної шкіри

При виборі нічної доглядової косметики, слід врахувати особливості шкіри. Адже, у деяких випадках може підійти навіть звичайний зволожуючий крем. Втім, щоб правильно підібрати засоби догляду за шкірою зверніться до лікаря-косметолога. У Луцьку за такою консультацією ви можете звернутись у приватні клініки та кабінети.

Увечері шкіра вимагає очищення, живлення і зволоження

Пам’ятайте, що використовувати за один раз більш як три кислоти у складі нічного догляду шкідливо. Вітамін С теж є кислотою.

До прикладу, якщо ви хочете використовувати 3 засоби: есенцію, сироватку і маску (всі з різними кислотами), то четвертий засіб повинен бути без кислот або вітаміну С

Сяйте, волинянки!